Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Personalizowane przybory szkolne ze zdjęciem i tekstem

Powrót do szkoły: osobisty kalendarz, piórnik i wiele innych przyborów

Nie możesz się doczekać pierwszego dzwonka? A może wciąż ciężko Ci pogodzić się z faktem, że wakacje powoli dobiegają końca? W każdym wypadku pomożemy Ci przygotować się do powrotu do szkoły w wielkim stylu! Wrzesień tuż za rogiem, nie zapomnij więc spakować plecaka na czas! Z naszymi personalizowanymi akcesoriami szkolnymi to będzie czysta przyjemność!

Kalendarz szkolny ze zdjęciem

Zaprojektuj kalendarz ze zdjęciem

Lubisz dobrze zorganizować sobie czas? Szkoła, treningi i inne zajęcia wymagają starannego planowania? Twój kalendarz powinien być wyjątkowy, przecież będzie Ci służył przez cały rok! Teraz masz niesamowitą możliwość by zaprojektować go jak chcesz! Twój dowolny projekt zostanie wydrukowany na całej powierzchni okładki. Może użyjesz najpiękniejszych zdjęć z minionych wakacji?

W edytorze znajdziesz projekty do których możesz dodać własny tekst, np.:
  • różowy z białymi punktami
  • niebieski z kwiatuszkami
  • błękitny z cytryną i zabawnym tekstem
  • różowy z serduszkami
  • różowy z tygrysem
  • kolaże zdjęć
Kalendarze dostępne są w twardej oraz miękkiej okładce. Każdy tydzień podzielony jest na dwie strony kalendarza.
W kalendarzu znajdziesz dodatkowe strony na notatki i plan lekcji.

Poniżej znajdziesz kilka przykładów projektów dostępnych w edytorze:

kalendarz książkowy ze zdjęciem

Zaprojektuj kalendarz szkolny >>

Zeszyt ze zdjęciem

Zeszyt ze zdjęciem

Nawet jesli większośc notatek robisz na komputerze zeszyt zawsze będzie niezastąpiony! Tym bardziej jeśli sam zaprojektujesz okładkę. Twoje ulubione zdjęcie lub kolaż wraz z dowolnym tekstem zostaną wydrukowane na całej jej powierzchni. Idealne do codziennego użytku lub w prezencie np. dla najlepszej przyjaciółki..

Wybierz najpiękniejszy z dostępnych w edytorze wzorów jak np. kotki, flaming, rowery lub tygryski - w zależności od upodobań, a następnie dodaj zdjęcie oraz tekst. Proste prawda?
Aby zobaczyć wszystkie wzory przejdź do naszego edytora, poniżej przedstawiamy kilka przykładów:

zaprojektuj notes

Zaprojektuj zeszyt >> >
Plecak z nadrukiem

Unikatowy plecak

W tym roku szukasz plecaka który będzie naprawdę wyjątkowy? Zaprojektuj go sam! W ten sposób będziesz mieć pewność, że jest on idealny. Wybierz najpiękniejsze zdjęcie z wakacji, lub ulubioną grafikę, dodaj tekst, lub daj się ponieść wyobraźni tworząc szalony kolaż. Psst.. Zaprojektuj dodatkową pokrywę plecaka by móc ją zmienić w dowolnym momencie!
Kilka inspiracji z naszego edytora:Zaprojektuj plecak >>
Pokrowiec na laptopa ze zdjęciem

Pokrowiec na laptopa z nadrukiem

Twój laptop zasługuje na coś więcej niż tylko nudne etui? Teraz masz możliwość zaprojektowania własnego pokrowca! Twoje zdjęcie, tekst, grafika oraz logo zostaną nadrukowane na całej powierzchni jednej strony pokrowca. Przejdź do edytora aby zobaczyć wszystkie dostępne wzory lub stwórz własny! W asortymencie posiadamy pokrowce w trzech wymiarach:
  • mały: 34 x 26 cm na laptopa o maksymalnych wymiarach 30 x 23 cm
  • średni: 36,5 x 28 cm na laptopa o maksymalnych wymiarach 33,5 x 26 cm
  • duży: 40 x 30 cm na laptopa o maksymalnych wymiarach 38 x 28 cm

Poniżej kilka przykładowych projektów:

pokrowiec na laptopa z imieniem

Zaprojektuj pokrowiec na laptopa >> >

Teczka na notatnik

Teczka na notatnik ze zdjęciem

Jeśli sporządzasz dużo notatek to ta spersonalizowana teczka będzie idealna dla Ciebie. Teczka pomieści standardowy notes w formacie A4, a dzięki możliwości wymiany wkładu zawsze będziesz mieć piękną oprawę dla swoich zapisków. Na okładce umieścimy zaprojektowany przez Ciebie nadruk - dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Teczka wykonana jest z odpornego Tworzywa sztucznego imitującego zamsz dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko.
Poniżej kilka przykładów dostępnych wzorów:

Zaprojektuj teczkę

Zaprojektuj teczkę >> >
Worek sportowy ze zdjęciem

Worek sportowy z nadrukiem

Czy ten personalizowany worek sportowy nie jest uroczy? Nie daj się ograniczać dostępnym wzorom i stwórz swój własny - unikatowy i jedyny w swoim rodzaju! Idealny zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Teraz z prawdziwą przyjemnością będziesz uczęszczać na lekcje Wychowania Fizycznego prawda?

Do każdego dostępnego w edytorze wzoru możesz dodać własny tekst, lub zdjęcie. Jeśli to za mało, wybierz opcję dodania samego zdjęcia, gdzie będziesz mógł wkleić dowolny wcześniej przygotowany projekt w formie pliku graficznego.
Poniżej kilka przykładowych projektów które z pewnością wpadną Ci w oko:

Worek sportowy ze zdjęciem

Zaprojektuj worek sportowy >> >

Na drugie śniadanie..

Jeśli zawsze zabierasz ze sobą drugie śniadanie mamy dla Ciebie kilka fajnych , pojemników na kanapki, butelek i termosów. Czy to nie zaskakujące, że na każdym z tych produktów możesz umieścić dowolną personalizację? Teraz już nikt nie pomyli swojego śniadania z Twoim! W szkole zawsze dobrze mieć przy sobie wodę, a najlepiej żeby została ona chłodna przez cały dzień. Aluminiowe butelki termosowe sprawdzą się tutaj idealnie!

Puszka na długopisy

Lubisz oldschoolowe akcesoria? Personalizowana blaszana puszka z nadrukiem będzie idealnym elementem Twojego wyposażenia. Dostępne wzory sprawią że Twoje zdjęcie oraz tekst będą stanowić idealną kompozycję. Własną personalizację stworzysz w kilka sekund, a efekt końcowy zobaczysz nie opuszczając nawet edytora!

Daj się zainspirować kilkoma przykładami projektów::

zaprojektuj piórnik

Zaprojektuj puszkę na długopisy >> >Chcesz zobaczyć więcej personalizowanych przyborów szkolnych >> >, sprawdź nasz asortyment