Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Życzenia noworoczne

Wyjątkowy Sylwester i życzenia na Nowy Rok

Rok 2021 jet tuż za rogiem, i z pewnością każdy przywita go z radością i nadzieją na lepsze. Sylwestrowe świętowanie niestety nie będzie tak huczne jak byśmy tego chcieli. Duże imprezy z bajeczną oprawą pokazów sztucznych ogni raczej nie będą miały miejsca. Zakończenie roku 2020 i przywitanie 2021 zasługuje jednak na toast!

Unikatowe życzenia Noworoczne

Niestety, w większości przypadków nie będziemy mogli przywitać Nowego Roku w gronie przyjaciół i znajomych, tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Nie oznacza to wcale, że nie możemy sprawić radości naszym bliskim, posyłając im najlepsze życzenia na Nowy Rok. A jeśli już to robić, to oczywiście w wielkim stylu! Wyobraź sobie zaskoczenie na twarzy babci, która otrzyma życzenia w formie czekoladowego telegramu lub nadruku na czekoladzie! Nie zapomnij o przyjaciołach, z którymi w tym roku nie mogłeś się widywać tak często jak zwylke - wysłanie personalizowanej kartki będzie miłym gestem prawda?


Wznieś toast pysznym szampanem

2020 to był trudny rok. Z radością wkroczymy więc w 2021. Warto uczcić tę chwilę, i chwilę zastanowić nad wszystkim dobrym co nas w tym roku spotkało, mimo tak niesprzyjających okoliczności. Spędzenie Sylwestra w kameralnym gronie może pomóc nam zacieśnić więzi rodzinne i docenić to co mamy. Przygotowanie pysznych przekąsek i odświętny ubiór z pewnością poprawi nam wszystkim humor! Nawet najmniejsza impreza Noworoczna nie może obejść się bez toastu trunkiem z bąbelkami, prawda? Spraw by ten moment celebracji był jeszcze wyjątkowy dzięki personalizowanej butelce szampana. Jeśli nie możesz być akurat z najbliższymi, wyślij taką butelkę i zorganizuj videorozmowę - wszyscy będą zachwyceni! Dla najmłodszych też mamy coś specjalnego - pyszne szampany bezalkoholowe z imieniem i zdjęciem.T-shirt voor team pink

Niesamowity wieczór gier

Jeśli chcesz spędzić ten wieczór inaczej niż zwykle, to też mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Co powiesz na konkurs karaoke? Jeśli nie masz talentu do śpiewania, to noc gier planszowych lub kalambury idealnie się nadadzą. Tak naprawdę chodzi przecież o chęci i dobrą zabawę. Zaprojektuj koszulki w różnych kolorach, a członkowie drużyn z pewnością dadzą z siebie wszystko!

Zaprojektuj koszulkę


Sposoby na spędzenie Sylwestra


Zabawa w kuchni

Wspólne gotowanie to świetna zabawa. Przygotujcie specjalne menu i podzielcie się na grupy. Miło spędzicie razem czas podczas gotowania, a jego efekty na pewno będą wyśmienite.

Wspólne planowanie roku 2021

Każdy z nas ma wiele oczekiwań odnośnie Nowego Roku. Wspólne planowanie wakacji, celów i zamiarów może przynieść nam wiele radości. Dodatkowo wytrwanie w nich będzie dużo łatwiejsze jeśli przygotowaną wspólnie listę zawiesicie np. na lodówce. Najważniejsze, by wspólnie motywować się do ich realizacji!

Coś kreatywnego

Zorganizuj konkurs np. plastyczny, pokaz mody lub zawody w dekorowaniu pierniczków. Zwycięzca z pewnością zgarnie super nagrodę.