Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Kerstcadeautjes onder de €20

6 najlepszych prezentów dla chłopaka

Potrzebny prezent dla dziewczyny? Nie ma problemu! Z łatwością znajdziesz coś idealnego. Prezent dla chłopaka to już twardszy orzech do zgryzienia. Zwłaszcza kiedy ma być to prezent romantyczny. Mamy dla Ciebie kilka pomysłów, które na pewno Cię zainspirują.

Pomysł 1. Skarpety z waszym zdjęciem

Skarpety?! Tak, właśnie skarpety! Ale takie, jakich nie ma nikt - z waszym zdjęciem! Chłopcy uwielbiają praktyczne prezenty, coś co będą mogli używać na co dzień. Dlatego właśnie skarpetki sprawdzą się idealnie.

Pomysł 2. Czekolada z nadrukiem

Przez żołądek do serca! Czekolada to prezent, który zawsze działa. Zwłaszcza jeśli umieścisz na niej najpiękniejsze zdjęcia. Do wyboru masz czekolady Milka, Toblerone oraz tabliczki z nadrukiem na powierzchni czekolady.

Pomysł 3. Hobby

Na pewno znasz go już na tyle długo by dokładnie wiedzieć, czym się interesuje i jakie ma zainteresowania. Uwielbia sport, książki lub gry komputerowe? Podaruj mu coś, co będzie mógł używać w trakcie wykonywania tych czynności. Bidon lub ręcznik dla sportowca, poduszka dla kogoś, kto czyta przed snem lub podkładka pod myszkę dla maniaka gier. Oczywiście, każdy z tych prezentów będzie jeszcze fajniejszy jeśli umieścisz na nim ulubione zdjęcie lub imię.

Pomysł 4. Romantyczna książka

Zaprojektuj unikatową książkę z 12 powodami dla których go kochasz. Wasze imiona i zdjęcia będą zarówno w książce jak i na okładce.

Pomysł 5. Przystrój jego pokój najpiękniejszymi pzdjęciami

Twój chłopak uwielbia niespodzianki? Zaskocz go ulubionymi zdjęciami z wakacji, lub śmiesznymi selfi, których z pewnością masz całe mnóstwo. Idealny do tego typu dekoracji będzie zestaw wydruków retro.

Pomysł 6. Zadbaj o niego

Jesteś dumna z bycia jego dziewczyną? Daj mu to do zrozumienia projektując bluzę, lub koszulkę z super nadrukiem, lub breloczek z waszym zdjęciem

Najlepsze prezeny w jednym miejscu