Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Dziękuję za  wszytsko

Jak powiedzieć dziękuję?

Masz przy sobie osoby, na które zawsze możesz liczyć? Nigdy nie zostawili Cię w potrzebie i są po prostu niezastąpione ? Zawsze powtarzają, że nie musisz dziękować, „od tego są przyjaciele”, ale my znamy sposoby na to jak w oryginalny sposób sprawić im małą przyjemność, tak aby wiedzieli, ile dla Ciebie znaczą i jak bardzo ich doceniasz!


Gift illustration

Dlaczego dawanie prezentów jest takie przyjemne

Badania pokazują, że ludzie naprawdę lubią dawać prezenty. To sposób na pokazanie bliskim, że ich kochasz lub o nich dbasz. Dawanie prezentów wzmacnia również więź, jaką mamy z innymi. Czy wiesz, że nasze mózgi faktycznie reagują, gdy dajemy komuś prezent? Aktywują się ośrodki nagradzania w mózgu, dlatego zarówno otrzymywanie, jak i dawanie prezentów przynosi radość.

Wyjątkowe prezenty

Jak możesz podziękować w oryginalny sposób? Możesz podarować tradycyjny prezent, taki jak pudełko czekoladek lub bukiet kwiatów, ale możesz wybrać coś bardziej osobistego, na przykład prezent z osobistą wiadomością lub zdjęciem was dwojga.

Poniżej wymieniliśmy najlepsze prezenty z podziękowaniami


Prezenty, które zawsze się sprawdzą

Niektóre prezenty po prostu nadają się idealnie na każdą okazję, na przykład butelka wina, kartka lub pyszne pudełko czekoladek. Ale co powiesz na spersonalizowany kubek lub spersonalizowany słoik słodyczy? Spersonalizowane prezenty to coś więcej niż tylko upominek. Pokazują, że podjęto wysiłek , który nadaje im wyjątkowości.


Prezenty personalizowane zdjęciem i tekstem


Prezenty w podziękowaniu dla mamy

Możliwe, że zechcesz podziękować mamie za wszystko, co dla ciebie robi. Czy zawsze możesz się jej wyżalić? Ma dobrą radę zawsze gdy jej potrzebujesz? Nigdy nie mówi: „A nie mówiłam”, mimo że zawsze ma rację? Czy zawsze chętnie opiekuje się wnukami? Z jakiegoś powodu większość ludzi uważa swoją mamę za jedną z najważniejszych osób na naszej planecie. Mamy wszystko, aby podziękować jej w wyjątkowy sposób i wywołać uśmiech na jej twarzy!


Najlepsze prezenty w podziękowaniu dla mamy:


Podziękowanie dla sąsiada

Dobrzy sąsiedzi są na wagę złota, nie tylko dlatego, że miło jest mieszkać obok przyjaznych ludzi, ale dlatego, że w razie potrzeby możecie sobie nawzajem pomagać. Może chciałbyś podziękować sąsiadowi za karmienie kota i podlewanie roślin, gdy wyjeżdżasz lub za przyniesienie zakupów, gdy jesteś chory. Niektórzy sąsiedzi nawet dla siebie pieką lub dzielą się posiłkami, aby sobie nawzajem pomagać.


Podziękowanie dla sąsiada:Czy już zdecydowałeś się na prezent z podziękowaniem? Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zapoznaj się ze wszystkimi naszymi prezentami

Wszystkie prezenty w podziękowaniu>>>

Wszystkie artykuły