Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Ile wydać na prezent urodzinowy

Ile wydać na prezent urodzinowy?

VUrodziny są przez wielu wyczekiwanym wydarzeniem, ale wielu z nas każdego roku ma trudności z wymyśleniem wyjątkowego prezentu. Ile powinniśmy wydać na prezent urodzinowy? Czy powinieneś wydawać mniej na prezent dla kolegi niż na prezent dla bliskiej osoby? Aby raz na zawsze dotrzeć do sedna sprawy, zapytaliśmy ponad 2000 osób, ile ich zdaniem powinniśmy wydawać..

Ile śrenio kosztuje prezent urodzinowy?

Nasze pierwsze pytanie dotyczyło tego, ile naszych 2000 uczestników zwykle wydaje na prezent urodzinowy. Ponad 30% wskazało, że wydaje od 75 do 100 zł na prezent urodzinowy, a prawie taka sama liczba osób wydaje mniej niż 50 zł.

Oznacza to, że większość ludzi nie wydałaby więcej niż 100zł na prezent urodzinowy. Ważnym czynnikiem jest odbiorca i nasze relacje z nim.


cadeaus voor je geliefden en vrienden

Ile wydajesz na prezent urodzinowy dla swojego dziecka?

Ile wydajesz na prezent urodzinowy dla swojego dziecka?
Nasi uczestnicy byli skłonni wydać nieco więcej, jeśli chodzi o prezenty urodzinowe dla swoich dzieci. Ponad 38% wyda od 100 do 200zł, a 33% ponad 200zł.

Ile wydać na prezent dla członków rodziny?

Jeśli chodzi o prezent dla rodzeństwa lub rodziców, około 40% jest skłonnych wydać od 100 do 200zł. 38% uważa, że ​​50-100zł to dużo!

Ile wydać na prezent dla teściów?

Nasi uczestnicy byli skłonni wydawać nieco mniej na swoich teściów, przy czym 40% wydawało od 50 do 100zł, a 28% od 100 do 200zł.

Ile wydać na prezent dla dobrych przyjaciół?

Ponad połowa pytanych osób wydaje od 50 do 100 zł na prezent dla dobrego przyjaciela, a 24% wydaje trochę więcej w przedziale od 100 do 200 zł

Ile jesteś skłonny wydać na prezent dla znajomego?

Wydając na prezent dla znajomego, prawie 70% naszych uczestników byłaby skłonna przeznaczyć do 50 zł, a mniejsza grupa do 100 zł

Ile wydać na prezent dla kolegi?

Kupując prezent dla współpracownika, większość naszego panelu wydaje nie więcej niż 50-75 zł .

Wspaniałą rzeczą w kupowaniu prezentów dla kolegów z pracy jest to, że grupa współpracowników może wspólnie zebrać mniejsze kwoty od każdego, w ten sposób mamy do dyspozycji dobry budżet na zakup prezentu. Naszą wskazówką byłoby poproszenie ludzi o wcześniejsze zgłoszenie się i ustalenie terminu, z przypomnieniem, ponieważ pozwoli to poznać dokładny budżet i mądrze wydać pieniądze. Dzięki temu unikniemy czekania i proszenia o zwrot kosztów.

Ale ile wydać na prezent urodzinowy?

Żadne normy nie znaczą, że ​​jesteś zobowiązany do wydawania dużych pieniędzy, jeśli chodzi o prezenty. Twój budżet to twoja sprawa i całkowicie zależy to od tego, ile pieniędzy jesteś w stanie wydać. Pamiętaj tylko, że liczy się pamięć; nie ma nic złego w małym, ale znaczącym podarunku.

Nasze ulubione prezenty za mniejszy budżet

Jeśli szukasz świetnego prezentu za niewielką kwotę, spójrz na te fantastyczne opcje:Naar alle blogs