Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

30 Znalezione prezenty

Kieliszki na Dzień Ojca

Dzień Ojca to bardzo szczególna okazja dla każdej rodziny. W ten dzień obchodzimy święto ojców, dziadków lub każdej innej ważnej męskiej postaci w życiu dzieci.

Prezenty z okazji Dnia Ojca stanowią ważną część tego święta, a wśród nich znajdziemy wiele personalizowanych szklanek na Dzień Ojca.

Jako że jest to dzień spędzany z rodziną, podarowanie czegoś przydatnego i jednocześnie znaczącego w codziennym życiu to na pewno wspaniały pomysł! Poza tym... kto powiedział, że szklanki muszą być nudne?

Najlepsze szklanki na Dzień Ojca

Zapoznaj się z naszą ofertą szklanek na Dzień Ojca i spersonalizuj swoją teraz, wybierając jeden z wielu wzorów.

Kufel dla Taty

Piwo to szczególnie popularny napój wśród ojców, szczególnie kiedy jest ciepło i piwo jest przyjemnie zimne, prosto z lodówki. To nie przypadek, że nasz kufel na Dzień Ojca jest jednym z naszych bestsellerów od lat, szczególnie w tym czasie roku. Odpowiednie kształty i rozmiary sprawiają, że kufel ten jest wyjątkowy, a jego cechą charakterystyczną jest możliwość wygrawerowania imienia, wiadomości lub tekstu według Twojego uznania. Picie piwabędzie jeszcze przyjemniejsze!

Więcej kufli na Dzień Ojca

Jeśli już masz kufle, poszerz kolekcję szklanek o szklanki na piwo przeniczne lub fajne szklanki na piwo Weizen.

Obie szklanki nie posiadają uchwytów, ale nadal są łatwe do trzymania i mogą być spersonalizowane imieniem lub wiadomością. Jeśli Twój tata jest prawdziwym koneserem, na pewno polubi te unikatowe szklanki na Dzień Ojca.

Możesz również wybrać ceramiczną wersję kufelka na Dzień Ojca i spersonalizować go zdjęciem.

Kieliszek do wina na Dzień Ojca

Jeśli nie piwo, to wino! Kiedy Twój ojciec woli wino, dlaczego nie podarować mu kieliszka na Dzień Ojca? To również certyfikowane kieliszki wysokiej jakości i... uwaga... można je zmywać w zmywarce! Możesz zaskoczyć go specjalną kolacją i udekorować stół kieliszkiem na Dzień Ojca spersonalizowaną imieniem lub specjalną dedykacją.

Więcej kieliszków na Dzień Ojca

Aby uczcić swojego tatusia, oprócz kieliszków do wina, oferujemy także piękne i spersonalizowane kieliszki do szampana na Dzień Ojca. Oprócz tego, że są one użyteczne na ten dzień, będą także piękną pamiątką z tej wyjątkowej okazji!

Aperitif na Dzień Ojca

Innym pomysłem na miłe spędzenie Dnia Ojca mogłaby być organizacja rodzinnego Happy Hour. Z tej okazji, możesz zaskoczyć ukochanego tatę osobistym kieliszkiem na aperitif. Zabawa i radość gwarantowane!

Małe kieliszki na Dzień Ojca

Szukasz małych kieliszków idealnych do mocnych alkoholi i likierów? Aby zaskoczyć swojego tatusia, możesz stworzyć kieliszki, które są przydatne na wiele różnych okazji. Możesz spersonalizować małe kieliszki na Dzień Ojca, specjalny prezent, który zakończy posiłki w najlepszy możliwy sposób, a także piękny przedmiot do eksponowania w szafkach kuchennych!