Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Zostanie tatą po raz pierwszy jest naprawdę ekscytujące. Tak samo ekscytujące jest świętowanie pierwszego Dnia Ojca! Czy Twój partner lub bliska Ci osoba świętuje pierwszy Dzień Ojca? Zaskocz go spersonalizowanym prezentem na tą wyjątkową okazję!

80 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 80 prezentów

Co mu podarować na pierwszy Dzień Ojca?

Świętowanie pierwszego Dnia Ojca świeżo upieczonego taty to wyjątkowa chwila, a znalezienie idealnego prezentu może być nie lada wyzwaniem.

Dlatego właśnie stworzyliśmy tę fantastyczną listę pomysłów na prezent, aby jego pierwszy Dzień Ojca był naprawdę niezapomniany:

 • Personalizowana książeczka na Dzień Ojca dla taty i dziecka
 • Spersonalizowana płytka dekoracyjna ze zdjęciem „Najlepszy tatuś na świecie”.
 • Pudełko na pamiątki do przechowywania wszystkich wspomnień z pierwszego roku życia dziecka.
 • T-shirt z okazji jego pierwszego Dnia Ojca, z fajnym tekstem lub zdjęciem
 • Bluza z fajnym tekstem dla taty
 • Oprawione zdjęcie taty i maleństwa
 • Album ze zdjęciami i wszystkimi najpiękniejszymi wspomnieniami z pierwszych miesięcy/roku dziecka

Świętujemy pierwszy Dzień Ojca taty

Pierwszy dzień Ojca jest wyjątkowy. To magiczny moment w jego życiu, w którym zostaje doceniony za przyjęcie niesamowitej roli taty, a bliscy mogą go świętować i wspierać w tym wyzwaniu.

Świętowanie Pierwszego Dnia Ojca to nie tylko sposób na okazanie mu miłości i uznania, ale także stworzenie trwałych wspomnień, które będą pielęgnowane przez wiele lat.

5 pierwszych prezentów na Dzień Ojca dla taty

Nie zapominaj, że tata jest gwiazdą dnia!

Uczcij ten wielki dzień unikatowym prezentem na pierwszy Dzień Ojca. Oto kilka pomysłów, jak zaskoczyć świeżo upieczonego tatę:

 • Bransoletka z imieniem taty
 • Kubek termiczny z imieniem lub zdjęciem
 • Zestaw upominkowy wellness zawierający żel pod prysznic i dezodorant
 • Skórzany brelok z jego imieniem
 • Skórzany zestaw upominkowy do grillowania
Jak spersonalizować pierwszy prezent na Dzień Ojca

Spersonalizowanie prezentu na Pierwszy Dzień Ojca może uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym i znaczącym. W ten sposób tata będzie wiedział, że został stworzony specjalnie dla niego i będzie wspaniałą pamiątką na lata!

Jednym ze sposobów personalizację jest umieszczenie imienia lub inicjałów taty na prezencie. Można to zrobić poprzez grawerowanie, haftowanie, nadruk, lub spersonalizowanie przywieszki lub etykiety. Uroczym sposobem na personalizację pierwszego prezentu na Dzień Ojca jest włączenie czegoś specjalnego dla taty i jego maleństwa. Na przykład, jeśli ojciec i dziecko mają specjalną piosenkę lub książkę, które razem lubią, dodanie ich do prezentu może uczynić go bardziej osobistym i sentymentalnym. Aby mieć więcej inspiracji, sprawdź wszystkie prezenty na Dzień Ojca.