Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Stwórz swój własny spersonalizowany szklany kubek z wygrawerowanym imieniem lub wybranym tekstem. Wspaniały prezent na każdą okazję!

Grawerowane szklanki do herbaty z imieniem lub tekstem

Chcesz zaskoczyć prawdziwego pijącego herbatę miłym prezentem? Następnie daj wygrawerowaną szklankę do herbaty z jego własnym imieniem!

Różne ryciny

Miłym i osobistym prezentem dla każdego miłośnika herbaty jest pięknie grawerowana szklanka do herbaty. Na szkle możesz wygrawerować wszystko, na przykład imię lub wiadomość. W naszym edytorze online, w którym możesz stworzyć projekt, znajdziesz różne wzory, z których możesz skorzystać. Znajdziesz słodkie teksty, takie jak „Najdroższa mamo”, „Jesteś herbatą”, „Mamusiu, jesteś jedna na milion”, „Kocham mamę” i wiele innych. Mamy piękne wzory nie tylko dla mamy, ale także dla babci, dla taty, na urodziny, na Boże Narodzenie czy na każdą okazję. Wybierasz jeden z wielu darmowych projektów i sam dodajesz nazwę. Nie chcesz standardowego projektu, ale tylko nazwę? Oczywiście, że możesz!

Jak grawerujemy szkło?

Twój projekt jest wygrawerowany na szkle. Oznacza to, że nie blaknie podczas użytkowania ani w zmywarce. Robimy to za pomocą poręcznych technik laserowych, laser wykonuje dokładnie to, co zaprojektowałeś. Twój projekt ma zatem kolor przezroczysty, nieco zbliżony do bieli.

Oczywiście możemy również wygrawerować własne logo na specjalnych szklankach do herbaty. Następnie masz własne szklanki do herbaty w biurze lub w swoim gabinecie w domu. Bardzo miło, że Twoi klienci piją i przyciągają wzrok. Chcesz zamówić szklankę do herbaty z własnym logo? Skontaktuj się z naszym działem biznesowym, aby to dla Ciebie zorganizować.

Nauczyciel i Mistrz: Dziękuję!

Coraz więcej rodziców i dzieci lubi zaskoczyć nauczyciela drobnym upominkiem na koniec roku szkolnego. Grawerowana szklanka do herbaty to oczywiście osobisty i praktyczny prezent do szkoły. W edytorze znajdziesz wiele różnych projektów dla nauczycieli i mistrzów, więc wszystko, co musisz zrobić, to dodać nazwę. Dajesz pożegnalny prezent z całą klasą? Następnie zrób ładne opakowanie herbaty ze smaczną herbatą, ładnym pudełkiem herbaty i grawerowaną szklanką do herbaty!

Różne kształty szklanek do herbaty

W naszej kolekcji znajdziesz różne kształty kieliszków do herbaty. Na przykład jest solidna, ciężka szklanka do herbaty, która może wytrzymać bicie. Ale znajdziesz też piękną, szykowną okrągłą szklankę do herbaty. Wybierz kształt, który najbardziej Ci się podoba i zaprojektuj własny grawer!

Podaruj paczkę herbaty w prezencie

Jeśli masz zamiar zaskoczyć herbatę, możesz oczywiście zrobić piękne opakowanie herbaty z grawerowaną szklanką do herbaty i własnym drewnianym pudełkiem na herbatę. Pudełko na herbatę możesz spersonalizować, grawerując coś na drewnianym wieczku. Wykonujemy nadruk na pudełku herbaty przy użyciu nowych technik laserowych; więc Twój projekt jest wycinany laserowo w drewnie. Daje to nie tylko piękny efekt, ale także pozostaje piękny przez długi czas. Spójrz na drewniane pudełko na herbatę.