Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Podnieś jakość swojego wina dzięki naszej wyjątkowej kolekcji grawerowanych kieliszków do wina. Wybierz kieliszek do białego lub czerwonego wina i dodaj swoje imię, tekst i/lub wzór, aby stworzyć najlepszy prezent!

12 Znalezione prezenty

Personalizowane kieliszki do wina

Zaprojektuj najpiękniejszy kieliszek do wina z osobistym grawerem i stwórz niepowtarzalny prezent na każdą okazję. Grawerowany kieliszek do wina to piękny dodatek na każdy stół, zwłaszcza gdy kieliszek jest opatrzony osobistym tekstem.

Grawerowane kieliszki do wina jako wyjątkowy prezent

Grawerowane kieliszki do wina są bardzo eleganckie. W edytorze online możesz zaprojektować dowolną personalizację z imieniem, datą lub tekstem. Dodatkowo możesz wybrać jeden z gotowych wzorów tworząc idealny prezent ślubny lub urodzinowy. Grawerowane kieliszki są nie tylko wspaniałym prezentem ale również świetna pamiątką!

Stylowe grawerowanie kieliszków do wina

Chcesz zaskoczyć kogoś osobistym prezentem? Piękne kieliszki do wina z wygrawerowanym imieniem i tekstem sprawdza się idealnie! . Do wyboru kieliszki do wina czerwonego lub kieliszki do wina białego, które są dostępne w zestawie lub jako pojedynczo. Grawerowane szkło to piękny prezent na każdą okazję, np. rocznicę lub prezent biznesowy. Ale na przełomie roku możesz również podarować grawerowany kieliszek jako prezent na dobry początek roku.Toast wzniesiony grawerowany kieliszkiem do szampana z pewnością będzie wyjątkowy!

Jakie rodzaje spersonalizowanych kieliszków do wina są dostępne?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz dwa rodzaje grawerowanych kieliszków do wina: kieliszki do czerwonego i białego wina.

Różnica polega na kształcie, rozmiarze i rodzaju wina, do którego są przeznaczone. Kieliszki do czerwonego wina mają pełniejszą, bardziej zaokrągloną czaszę, aby umożliwić zanurzenie nosa w kieliszku w celu wykrycia aromatu. Nasze kieliszki do czerwonego wina mogą pomieścić do 530 ml. Kieliszki do wina białego są nieco mniejsze i mniej okrągłe. Kieliszki te mogą pomieścić do 370 ml wina. Dla miłośników odrobiny bąbelków, flety do szampana są doskonałym wyborem.

Jeśli szukasz większego prezentu, mamy również zestawy upominkowe zawierające zarówno wino, jak i kieliszki lub pudełka upominkowe zawierające przekąski i pasujące prezenty.

Jak grawerowane są kieliszki do wina?

Nasze kieliszki do wina są personalizowane za pomocą skrupulatnej techniki laserowej, która zapewnia najlepszą precyzję i dokładność podczas grawerowania wybranych wzorów lub wiadomości na kieliszkach do wina. Potężna wiązka odparowuje materiał, w tym przypadku szkło, wytrawiając jego powierzchnię i tworząc pożądany wzór.

Jak mogę stworzyć spersonalizowany kieliszek do wina?

Stworzenie własnego grawerowanego kieliszka do wina jest prostsze niż mogłoby się początkowo wydawać. Niezależnie od tego, czy jest to spersonalizowany prezent, czy unikalny dodatek do własnej kolekcji szkła, każdy krok w procesie jest intuicyjny i szybki.

  1. Pierwszym krokiem jest wybór kieliszka. Pamiętaj, aby wybrać kieliszek do wina, który odzwierciedla sposób, w jaki będziesz go używać
  2. Następnym krokiem jest zaprojektowanie grawerunku. Może to być imię, krótka wiadomość lub prosty wzór. Przejdź do edytora na stronie produktu i kliknij przycisk "Rozpocznij personalizację".
  3. Kontynuuj składanie zamówienia. Gratulacje! Postępując zgodnie z poniższymi krokami, otrzymasz unikalnie wygrawerowany kieliszek do wina. Osobisty akcent sprawi, że kieliszek będzie wyjątkowym dodatkiem do uroczystości i spotkań.

Czy mogę stworzyć grawerowane kieliszki do wina z tekstem lub imieniem?

Jak najbardziej! Nasze kieliszki do wina mogą zostać spersonalizowane wybranym tekstem lub imieniem. Wpisz preferowany tekst w naszym edytorze i wybierz miejsce, w którym ma zostać umieszczony. Możesz również dodać wzór z naszej bogatej oferty w edytorze.

Czy mogę spersonalizować kieliszki do wina za pomocą zdjęć?

Przy zamówieniach od minimum 18 sztuk masz możliwość dodania nie tylko tekstu lub imienia, ale także wygrawerowanego zdjęcia lub logo.

W przypadku mniejszych zamówień, już od 1 sztuki, sprawdź nasze kieliszki do wina ze zdjęciem.

Czy spersonalizowane kieliszki do wina można myć w zmywarce?

Technika laserowa zastosowana w kieliszkach pozostawia długotrwały ślad na szkle, dzięki czemu można je bezpiecznie myć w zmywarce.