• Każdy prezent ze zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Niedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniem
Niedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniem

Niedźwiedź urodzinowy z imieniem

119,90 zł
Zlecenie biznesowe
  • Super miękka i przytulna
  • Piękne grawerowanie w pięknych czcionkach
  • Z tajną komorą w stopach!
  • Spełnia znak bezpieczeństwa zabawek
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o urodzinach:
Materiał: poliester
Pomiary: ± 30 x 30 x 23 cm (hxbxd)
Pomiary odłączane nóżki: 10 x 9 cm (hxb)
Instrukcje dotyczące prania: pranie rąk i nie nadaje się do suszarki Extra: nazwa i data zostaną wyszyte na stopach w tym samym rozmiarze. Rozmiar, który będzie używany, to rozmiar daty.

Ten super uroczy urodzinowy miś z wyszywanym imieniem jest idealnym prezentem!

Czy szukasz delikatnego i słodkiego prezentu na prezent dla niemowląt lub czegoś, co daje noworodkiem? To niedźwiedź urodzinowy jest dokładnie tym, czego szukasz! Możesz spersonalizować niedźwiedzia, zdobywając imię i datę urodzenia, wyhaftowaną w nogach. W ten sposób możesz stworzyć naprawdę unikalny i osobisty prezent. Oryginalna niespodzianka dla nowych rodziców i miła przyjaźń dla noworodka! To niedźwiedź jest nie tylko idealny do przytulania, ale także świetna pamięć na przyszłość!

Niedźwiedź urodzinowy jest wykonany z poliestru i ma odłączalne nóżki, które umożliwiają ukrycie małego prezentu dla dziecka wewnątrz nóg. Niedźwiedź ma wysokość 30 cm, gdy siedzi. Jeśli nie możesz odwiedzić dziecka z prysznicem lub z rodzicami, możesz przesłać swoje spersonalizowane opony bezpośrednio do odbiorcy. Dzięki słodkiej małej wiadomości na bezpłatnej dodatkowej prezentacji prezent Twojego dziecka stanie się jeszcze bardziej osobisty! Również odpowiedni prezent dla współpracowników lub krewnych, które miały dziecko.

Błyskawiczna wycena na a Niedźwiedź urodzinowy z imieniem ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?

Czy mogę Ci pomóc?
1 z