• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Niedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniem
Niedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniemNiedźwiedź urodzinowy z imieniem

Niedźwiedź urodzinowy z imieniem

129 zł
Zamówienie firmowe
  • Super miękka i przytulna
  • Piękne grawerowanie w pięknych czcionkach
  • Z tajną komorą w stopach!
  • Spełnia znak bezpieczeństwa zabawek
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o urodzinach:
Materiał: poliester
Pomiary: ± 30 x 30 x 23 cm (hxbxd)
Pomiary odłączane nóżki: 10 x 9 cm (hxb)
Instrukcje dotyczące prania: pranie rąk i nie nadaje się do suszarki Extra: nazwa i data zostaną wyszyte na stopach w tym samym rozmiarze. Rozmiar, który będzie używany, to rozmiar daty.

Ten super uroczy urodzinowy miś z wyszywanym imieniem jest idealnym prezentem!

Czy szukasz delikatnego i słodkiego prezentu na prezent dla niemowląt lub czegoś, co daje noworodkiem? To niedźwiedź urodzinowy jest dokładnie tym, czego szukasz! Możesz spersonalizować niedźwiedzia, zdobywając imię i datę urodzenia, wyhaftowaną w nogach. W ten sposób możesz stworzyć naprawdę unikalny i osobisty prezent. Oryginalna niespodzianka dla nowych rodziców i miła przyjaźń dla noworodka! To niedźwiedź jest nie tylko idealny do przytulania, ale także świetna pamięć na przyszłość!

Niedźwiedź urodzinowy jest wykonany z poliestru i ma odłączalne nóżki, które umożliwiają ukrycie małego prezentu dla dziecka wewnątrz nóg. Niedźwiedź ma wysokość 30 cm, gdy siedzi. Jeśli nie możesz odwiedzić dziecka z prysznicem lub z rodzicami, możesz przesłać swoje spersonalizowane opony bezpośrednio do odbiorcy. Dzięki słodkiej małej wiadomości na bezpłatnej dodatkowej prezentacji prezent Twojego dziecka stanie się jeszcze bardziej osobisty! Również odpowiedni prezent dla współpracowników lub krewnych, które miały dziecko.

Błyskawiczna wycena - Niedźwiedź urodzinowy z imieniem ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?