Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

5 Znalezione prezenty

Spersonalizowane prezenty Oreo: stwórz własne spersonalizowane ciasteczka Oreo

Oreo to powszechnie znana marka kultowych, pysznych czarno-białych ciasteczek kanapkowych. Dzięki bogatemu kakaowemu smakowi ciasteczek i gładkiemu waniliowemu kremowemu nadzieniu, Oreo ma ponad stuletnie dziedzictwo, sięgające aż do 1912 roku!

YourSurprise i Oreo stworzyły najlepszy moment Oreo: spersonalizowany prezent Oreo, który można spersonalizować imieniem, tekstem i/lub zdjęciem.

Jedyny w swoim rodzaju spersonalizowany prezent Oreo

Wyobraź sobie swój ulubiony moment z Oreo. Czy jest to odkręcenie dwóch połówek, aby odsłonić krem? A może jesteś zwolennikiem zanurzania? Nie ma znaczenia, jak lubisz Oreo, uniwersalna prawda jest taka: każdy kęs to doświadczenie, którym można się delektować, podróż do świata, w którym króluje smak, konsystencja i nostalgia.

YourSurprise wie, jak bardzo kochasz Oreo i wymyślił ekskluzywny prezent XL. Czasami mniej znaczy więcej, ale nie w przypadku paczki pysznych ciasteczek Oreo!

Nasza tuba XL Oreo może być spersonalizowana imieniem, zdjęciem i/lub tekstem. To sprawia, że jest to świetny prezent dla kogoś, kogo kochasz, jako podziękowanie, sposób na złożenie gratulacji lub "kocham cię".

Jak spersonalizować swój własny prezent Oreo?

Stworzenie własnego prezentu Oreo jest proste! Wybierz prezent z naszego asortymentu, kliknij "Rozpocznij personalizację", dodaj personalizację: prześlij zdjęcie, dodaj imię lub tekst. Przejdź do kasy, a my zajmiemy się całą resztą! Twój spersonalizowany prezent Oreo zostanie dostarczony prosto pod wybrany adres, abyś mógł stworzyć najlepsze doświadczenie Oreo!

Oreo na każdą okazję

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad idealnym prezentem na ważną okazję? Cóż, nie szukaj dalej! Niezależnie od tego, czy jest to prezent urodzinowy, rocznicowy, czy zwykłe podziękowanie, oryginalny prezent Oreo, spersonalizowany, aby pokazać Twoją troskę, zapewnia wyjątkowy i niezapomniany gest, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Konkurs Oreo: wygraj wyjątkowe nagrody o tematyce PAC-MAN!

Czy wiesz, że w tym roku Oreo nawiązało współpracę z PAC-MAN w ramach specjalnego konkursu i limitowanej edycji ciasteczek? Bądź z szansą na wygranie wyjątkowych nagród o tematyce PAC-MAN, zamów swój prezent Oreo XL już teraz!