• Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
  • Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
Szybka realizacja!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybka realizacja!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.
Ollimania
Książki i Notesy
Butelka wody Olli
Talerzyk dla dzieci - słoń Ollie
Koszulka męska - czarna - L
Koszulka męska - czarna - M
Koszulka męska - czarna - S
Koszulki damskie
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 509 Opinie
katarzyna
na 14-10-21

"dalej utrzymujcie tak wysoki poziom obslugi jak i kontaktu "

10 z 10
Helena
na 12-10-21

"Jestem bardzo zadowolona, bardzo ładne wykonanie "

10 z 10
Paweł
na 12-10-21

"Profesjonalne podejście do klienta. Troszkę miałem problem z projektowaniem krawata. A dokładnie jak.."

10 z 10

Ollimania

Czy ty jesteś wielkim fanem Ollimania? Daj sobie lub innym zabawny prezent Ollimania! Nie tylko dzieci są fanami odwagi słonia Olli. Ollimania jest dla wszystkich grup wiekowych! Olli i jego przyjaciele lubią się przygody i na YourSurprise znajdziesz doskonałe prezenty Ollimania w które możesz wpleść własne przygody. Wszystkie prezenty można indywidualnie spersonalizować własnym imieniem lub tekstem. Zabawne i słodkie upominki Ollimania są idealne na urodziny lub wkrótce wkrótce .

Książki Olli

Przeczytaj o szalonych przygodach Olli i jego przyjaciół w książkach Ollimania. Zaskocz twójego tatę specjalną książką My Big Hero. Ta książka Olli jest wypełniona zabawnymi cytatami i zabawnymi ilustracjami. Zrób tę książkę wyłącznie dla taty, dodając zdjęcie taty i jego imie. Imię dziecka można również dodać do książki. Ten wyjątkowy prezent jest idealny na urodziny taty lub Dzień Ojca. Najmniejsza i najbardziej słodka postać rodziny Ollimania ma również swoją własną książkę. Kocha miłe rzeczy i zapakowane prezenty. Ta książka może być spersonalizowana także imieniem, aby uczynić ją specjalnym prezentem.

Olli w domu

Ollimania ma zabawną i kolorową kolekcję produktów do użytku w domu. Obudź się rano i przytul miękką zabawką Olli Elephant . Gdy już będziesz gotów wstać z łóżka, weź kubek Olli z Twoim imieniem na kawę / mleko / herbatę. Zabawne projekty pomogą Ci rozpocząć swój poranek z uśmiechem. Pyszne śniadanie szybko zniknie z płytami Olli . Wybierz jeden z szalonych i kolorowych wzorów w edytorze, aby stworzyć wymarzony talerz Ollie. Sugar Mousey ma też własną kolekcję talerzy, aby czyjąś poranek był trochę słodszy i dużo bardziej różowy.

Podróże Olli

Upewnij się, że pijesz wystarczającą ilość wody, gdy jesteś w podróży. Nie chcesz, aby plastikowe butelki do wody eksplodowały w torebce, więc weź ze sobą butelkę wody Olli, aby odpowiednio się nawodnić. Bądź w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, podczas gdy Twój telefon jest chroniony przez super Etui na telefon Ollimania ! Obudowy telefoniczne są dostępne w różnych kolorowych wzorach. Wszyscy staną się szczęśliwymi podróżnikami z niewielką pomocą Olli!