Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Niestety nie znaleziono produktów spełniających kryteria

Zestaw podarunkowy Axe ze zdjęciem

Zaskocz swojego ukochanego lub przyjaciela spersonalizowanym zestawem upominkowym Axe. Opakowanie zestawu upominkowego można spersonalizować wybranym tekstem i / lub zdjęciem, tworząc oryginalny prezent na urodziny, walentynki lub Boże Narodzenie oraz wiele innych okazji.

Znana marka

Axe to marka znana i popularna w wielu krajach, więc masz gwarancję, że produkty, które zamawiasz, są świetnej jakości i ucieszą każdego mężczyznę.

Spersonalizowany zestaw upominkowy Axe

Oferujemy różne rodzaje zestawów upominkowych Axe, w 2 różnych zapachach; „Leather and cookies” oraz „Gold”. Standardowy zestaw upominkowy Axe zawiera butelkę żelu pod prysznic Axe i dezodorant w sprayu Axe. Zaskocz bliskich fajnym prezentem i pozwól im się zrelaksować. Opakowanie zestawu upominkowego można spersonalizować za pomocą wybranego napisu i zdjęcia, nadając osobisty charakter projektowi Axe i tworząc oryginalny prezent.

Spersonalizowany zestaw upominkowy Axe z magicznym kubkiem

Jeśli Twój przyjaciel, partner, tata lub dziadek codziennie cieszy się przyjemną filiżanką kawy, podaruj mu zestaw upominkowy Axe z magicznym kubkiem. Kubek magiczny to kubek ze specjalną czarną powłoką, która znika, odsłaniając Twoją personalizację po nalaniu gorącego napoju. Idealna dodatkowa niespodzianka do produktów Axe w zestawie upominkowym. Ten zestaw upominkowy jest dostępny w wersjach zapachowych „Leather and cookies” oraz „Gold”

Spersonalizowany zestaw upominkowy Axe z Bullet journal

Jeśli odbiorca nie jest szczególnie dobry w planowaniu i często zapomina o spotkaniach, daj mu zestaw upominkowy Axe z dziennikiem do planowania. Okładkę kalendarza można spersonalizować w osobisty sposób, tak aby obdarowany mógł zacząć właściwie planować i nigdy więcej nie zapomniał o spotkaniu. Opakowanie zestawu upominkowego można również spersonalizować, podając wybrane przez siebie imię i / lub zdjęcie.