Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

123 Znalezione prezenty

Wyświetlono 48 z 123 prezentów

Świąteczne prezenty biznesowe

W okresie świątecznym zwyczajowo dziękujemy swoim klientom i pracownikom miłym prezentem świątecznym. Prezent, który symbolizuje miniony rok i życzy wszystkim Wesołych Świąt. Z YourSurprise stworzysz najpiękniejsze upominki dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych oraz życzysz wszystkim Wesołych Świąt w wyjątkowy sposób! Świąteczny prezent biznesowy to przemyślany i oryginalny sposób na przekazanie wartości Twojej firmy. Możesz wybrać zabawny prezent dla swoich pracowników lub taki, który promuje Twoją firmę wśród klientów i partnerów. Odkryj wszystkie pomysły na prezenty świąteczne dla firm!

Oryginalne prezenty świąteczne dla pracowników

Boże Narodzenie to czas, aby podziękować pracownikom za ciężką pracę, którą wykonali w ciągu roku i dać im do zrozumienia, że ​​bardzo ich doceniasz. Mogą spodziewać się tego samego czegoś sprawdzonego jak czekolada. Dlaczego ich nie zaskoczyć wybierając w tym roku spersonalizowany prezent? Aby Twój prezent świąteczny był wyjątkowy, spersonalizuj go imionami swoich pracowników, w ten sposób wręczysz prezent dopasowany do osoby, która go otrzyma. Możesz również spersonalizować prezent za pomocą logo lub wiadomości. Możliwości są nieskończone! W tym roku na Boże Narodzenie wszyscy będą zachwyceni, gdy otrzymają od Was dla nich swój prezent, zrobiony z sercem, z naszą pomocą.

Boże Narodzenie w 2023 r. – Pomysły na prezenty dla pracowników

Jaki prezent świąteczny podarować swoim pracownikom w 2023 roku? Coś, co nigdy nie wychodzi z mody, to prezent biznesowy związany z przekąskami i winem. Odliczanie do Bożego Narodzenia można rozpocząć od czekoladowego kalendarza adwentowego. Oczywiście również w Boże Narodzenie nigdy nie może zabraknąć czekolady! Oto najlepsze prezenty z jedzeniem i winem dla Twoich pracowników:

  • Butelki szampana, w personalizowanej skrzynce lub w zestawach z kieliszkami
  • Spersonalizowana czekolada najlepszych marek
  • Czekolada, nawet w ogromnym formacie!
  • Świąteczne pudełko z slkoholem i przekąskamiSprawdź wszystkie czekolady i słodycze. Oprócz artykułów związanych z jedzeniem i napojami mamy również prezenty, które zostaną z Twoimi pracownikami na dłużej, takie jak grawerowane kieliszki, drewniane deski do krojenia, skrzynki na wino i wiele więcej! Odkryj wszystkie pomysły na prezenty świąteczne dla firm na YourSurprise. Odkryj najlepsze prezenty noworoczne

Biznesowe prezenty świąteczne już od 1 sztuki

Chcesz wykonać spersonalizowane prezenty świąteczne dla swojej firmy, ale potrzebujesz tylko kilku sztuk? Z YourSurprise możesz stworzyć spersonalizowany prezent biznesowy na Boże Narodzenie już od jednej sztuki! Możesz bardzo łatwo zaprojektować swój prezent online, dodając logo, zdjęcie i / lub imię i wiadomość

Biznesowe kartki z życzeniami na Boże Narodzenie

Niektóre firmy wolą wysyłać lub rozdawać spersonalizowane kartki świąteczne. W ostatnich latach popularność zyskało wręczanie swoim pracownikom prezentu w postaci bonu podarunkowego. Możesz dołączyć do nich kartkę z życzeniami stworzoną przez Ciebie online. Świąteczna kartka z logo to świetny sposób, aby życzyć klientom i partnerom biznesowym Wesołych Świąt! Kartkę z życzeniami można spersonalizować, umieszczając logo firmy lub, w przypadku mniejszej firmy, nawet grupowe zdjęcie wszystkich pracowników i specjalną wiadomość.