Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

De leukste cadeaus voor de babykamer

Prezenty i wskazówki dotyczące wyjątkowego pokoju dziecięcego

Nie ma nic bardziej uroczego niż piękny pokój dziecięcy, w którym czekają na malucha urocze ubranka i zabawki. Jeśli spodziewasz się dziecka lub szukasz wspaniałego prezentu, przeczytaj nasz blog, aby uzyskać wiele wskazówek dotyczących akcesoriów do pokoju dziecięcego oraz uroczych prezentów dla niemowląt.

Kocyk dziecięcy z imieniem dziecka

Jednym z naszych najpopularniejszych prezentów jest uroczy spersonalizowany kocyk dla dziecka. Kocyk wykonany jest z miękkiego polaru, dzięki czemu jest wyjątkowo delikatny. Możesz spersonalizować koc według własnego uznania, wybierając spośród różnych oryginalnych wzorów w naszym edytorze, takich jak chmurka, samochód, pluszowy miś lub królik. Dodaj imię malucha, aby błyskawicznie stworzyć jedyny w swoim rodzaju kocyk.

Inną, zabawną opcją jest kocyk dla niemowląt z miesiącami życia, na których znajdują się cyfry od 1 do 12 - idealny do zdjęć! Połóż dziecko na kocu i zaznacz liczbę tygodni lub miesięcy, które minęły. To doskonały sposób, aby zrobić zdjęcie każdego tygodnia lub miesiąca, w którym Twoje dziecko było z Tobą i zobaczyć, jak bardzo się zmieniło i urosło. Wspaniały pomysł na stworzenie oryginalnego albumu dziecięcego!

Wymiary kocyka to 83x87 cm.

kocyk z imieniem

Koc z imieniem >>
Koc z miesiącami i imieniem >>

Poduszka niemowlęca z metryczką

Ta miękka poduszka dla dziecka ma wymiary 40 x 40 cm. Możesz spersonalizować poduszkę imieniem dziecka, datą urodzenia, wagą z dnia porodu i zdjęciem. Wybierz jeden z naszych uroczych projektów w edytorze i po prostu dodaj wybrane informacje. To będzie świetny prezent dla rodzica / rodziców, a także urocza pamiątka.

Poduszka z metryczką i imieniem></a>
      <br>
      <br>
      <a href=Zaprojektuj poduszkę >>
Panel z metryczką - Zodiak lub Inicjały

Metryczka z Inicjałem lub znakiem Zodiaku

Nawiązaliśmy współpracę z Milestone®, aby stworzyć ten wyjątkowy plakat dla dzieci ze znakiem zodiaku malucha lub pierwszą literą jego imienia. Wersja gwiazdy pokazuje pozycje gwiazd. Wersja z literą przedstawia pierwszą literę imienia dziecka z uroczą ilustracją. Do plakatu możesz dodać trzy wersy tekstu, takie jak imię dziecka, data urodzenia i cytat. Plakaty dla dzieci są wykonane z wytrzymałej płyty pilśniowej i mają błyszczące wykończenie.

Zaprojektuj panel z Inicjałem>>
Zaprojektuj panel ze Znakiem Zodiaku >>
Metryczka na aluminiowym panelu

Aluminiowy panel z imieniem

Ta metryczka niemowlęcia może być umieszczony na ścianie w dziecięcym pokoju. Możesz wybrać spośród wielu wyjątkowych wzorów, aby stworzyć projekt, który będzie pasował do wystroju wnętrza. W zależności od wybranego projektu możesz dodać wybrane zdjęcie, imię i / lub dodatkowy tekst. Metryczka nadaje się również idealnie na drzwi do pokoju dziecięcego.

Zaprojektuj panel z imieniem >>
Naklejka na szybę

Naklejka na szybę z imieniem dziecka

Nasze naklejki na okna z imieniem dziecka są niezwykle popularne. Przyciągają uwagę, więc idealnie nadają się do obwieszczenia światu narodzin Twojego dziecka. Doskonale sprawdzają się również w oknie pokoju dziecięcego i są dostępne w kolorach niebieskim, błękitnym, różowym i szarym. Wybierz swój kolor i dostosuj naklejkę wedle swojego uznania. Mamy do wyboru różne wzory, na przykład serduszko, lwa, żyrafę czy bociana. Jeśli wolisz gotowy napis, mamy również dostępne projekty, takie jak „To chłopiec” lub „To dziewczyna”.

Wskazówka: jeśli chcesz zaskoczyć nowych rodziców po przybyciu do domu pakietem radości, powieś naklejkę na szybę przed ich przybyciem!

Naklejka jest łatwa do zamontowania i usunięcia.

Zaprojektuj naklejkę>>

Naklejka ścienna z imieniem dziecka

To doskonałe wykończenie do każdego pokoju dziecięcego. Naklejka ścienna jest dostępna w rozmiarach 20 x 20 cm, 30 x 30 cm, 40 x 40 cm, 50 x 50 cm i 60 x 60 cm. Oznacza to, że możesz zdecydować się na mniejszą, subtelną naklejkę z imieniem lub na dużą z projektem, wybranym przez Ciebie. Możesz wybierać spośród różnych wzorów, na przykład wieloryba, gwiazdy, gwiazd, flaminga, korony, niedźwiedzia, jelenia, dwóch niedźwiedzi, sowy, lisa czy rakiety. Każda naklejka oferuje opcję dodania imienia dziecka, tworząc naklejkę ścienną, która doda prawdziwie osobistego charakteru do każdego pokoju dziecięcego.
Naklejka na ścianę></a>
      <br>
      <br>
      <a href=Zaprojektuj naklejkę >>

Więcej uroczych prezentów dla maluchów

eśli szukasz prezentu dla noworodka lub chcesz wykończyć pokój dziecka słodkimi dodatkami, spójrz poniżej na 8 wyjątkowych prezentów, które z pewnością sprawdzą się idealnie.