Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Pierwsza wizyta u noworodka

Pierwsza wizyta u noworodka

Wiele osób uwielbia odwiedzać nowego członka rodziny, inni uważają to za trochę nieodpowiednie. Czy można nosić dziecko? Co można a czego nie? Czy są jakieś niepisane zasady, o których powinieneś wiedzieć?

Poprosiliśmy kilku młodych rodziców o ich porady i wskazówki, abyś czuł się dobrze przygotowany, gdy odwiedzasz noworodka i jego rodziców!

Pora coś zjeść!

Prawie wszyscy rodzice mieli takie samo spostrzeżenie , dlatego znajduje się ono na szczycie naszej listy: weź ze sobą jedzenie, które nie wymaga długiego przygotowania, najlepiej coś zdrowego. br> Może lasagne, ciasto lub zapiekany makaron. Oznacza to, że nowi rodzice będą mieć mniej pracy podczas przygotowywania jedzenia i oszczędzą czas spędzony na zakupach. Jeśli nie uważasz się za najlepszego kucharza, możesz oczywiście pominąć tę opcję.

Unikaj tłumu

Dziadkowie, ciocie, wujkowie i przyjaciele są bardzo mile widziani, ale pamiętajcie, że mama właśnie urodziła i wraca do pełni sił. Oznacza to, że podczas wizyty może lepiej zostawić własne maluchy w domu, aby wizyta była cicha i spokojna. Porozmawiaj z młodymi rodzicami i uzgodnij odpowiednią porę odwiedzin.

Zakupy z dostawą

Jeśli masz trochę wolnego czasu czas do stracenia i chciałbyś pomóc młodym rodzicom, zaproponuj że przywieziesz dla nich zakupy spożywcze?
Jest to szczególnie pomocne dla rodziców, którzy mają więcej dzieci, ponieważ pozwala im to uniknąć zabierania ze sobą całej gromadki na zakupy. Z pewnością nie będą oczekiwać, że będziesz robić ich cotygodniowe zakupy, ale nawet jednorazowa pomoc pozwoli im chwile odetchnąć i znaleźć więcej czasu na inne obowiązki. Kto chętny?

Godziny szczytu

W zależności od liczby dzieci, rodzice mogą doświadczać godzin szczytu kilka razy dziennie, zazwyczaj w czasie posiłków.
Rodzina będzie przygotowywać jedzenie, jeść , sprzątać lub usypiać dziecko. Te chwile nie są najlepszymi momentami odwiedzin, zarówno dla rodziny, jak i dla Ciebie. Porozmawiaj wcześniej z rodzicami, aby ustalić odpowiedni czas na wizytę i trzymaj się tego czasu. Jeśli się spóźnisz, możesz zepsuć ich harmonogram, który wcale nie jest tak łatwo wypracować.

Żadnych zdjęć, proszę!

Rozumiemy, że urocze bobasy aż się proszą o zrobienie uroczych zdjęć ale zanim udostępnisz je w mediach społecznościowych , zapytaj czy młodzi rodzice nie mają nic przeciwko temu. Rodzice mogą chcieć udostępniać zdjęcie swojej pociechy jako pierwsi lub w ogóle nie chcieć udostępniać zdjęć w mediach społecznościowych.

Zasmarkany? Zostań w domu.

Jeśli masz katar lub jesteś przeziębiony, poinformuj o tym odwiedzanych rodziców , zwłaszcza w tych niepewnych czasach. Mogą woleć, abyś odwiedził ich, gdy minie przeziębienie, trzeba to uszanować. Pamiętaj, że nawet zwykła opryszczka może mieć przykre konsekwencje, jeśli przypadkowo przekażesz wirusa dziecku.

Nie dotykaj (bez pozwolenia)

Dotknięcie lub podniesienie słodkiego, malutkiego noworodka może być bardzo kuszące, ale przed zrobieniem tego zawsze zapytaj rodziców, czy im to odpowiada. Prawdopodobnie nie będą mieli nic przeciwko, ale należy uszanować ich życzenie.
To samo dotyczy odwrotnej sytuacji; rodzice powinni zapytać, czy czujesz się komfortowo trzymając dziecko, zanim je tobie podadzą, ponieważ może to być coś, z czym nie czujesz się komfortowo. Jeśli spróbują przekazać dziecko bez pytania, a Ty nie jesteś do tego przekonany, po prostu powiedz to w przyjazny sposób.

Zanim kupisz prezent...

Jest tyle uroczych prezentów dla niemowląt! Jednak zanim wpadniesz w szał zakupów , pamiętaj, że rodzice mogą po prostu nie potrzebować pewnych prezentów takich jak śpioszki, skarpetki czy czapeczki, zwłaszcza jeśli nie jest to ich pierwsze dziecko.
Być może lepiej będzie znaleźć prezent, który będzie idealnie dobrany i z pewnością spodoba się każdemu rodzicowi i dziecku. Co powiesz na spersonalizowany zestaw sztućców z wygrawerowanym imieniem dziecka lub spersonalizowaną książeczkę dla dzieci, w której maluch odgrywa główną rolę? Może nie są to prezenty, które przydadzą się od razu, ale na przyszłość będą stanowić wyjątkowe pamiątk
Jeśli szukasz bardziej zabawnych prezentów, zapoznaj się z naszymi wskazówkami na dole tej strony lub przejrzyj nasze wszystkie prezenty dla niemowląt..

Prezent dla mamy

Niemal wszystkie mamy wskazały, że przynajmniej jeden z ich gości przyniósł dla nich prezent, dzięki któremu poczuły się wyjątkowo. Tak często tylko dziecko otrzymuje prezenty, śpioszki, przytulanki lub skarpetki, ale każda mama byłaby bardzo szczęśliwa, gdyby otrzymała piękny zestaw upominkowy lub pyszną czekoladę.

Pora wracać

Zwróć uwagę na wszelkie wskazówki, które rodzice mogą dodawać, że to już pora, aby wyjść, ponieważ mimo wyczerpania mogą mieć trudności z proszeniem Cię o to wprost. Pamiętaj, że wizyta powinna trwać około godziny, maksymalnie dwie godziny. Jeśli usłyszysz, jak mówią na przykład „Jestem taki zmęczony” lub „Już prawie gotowa na drzemkę!”, Czas iść. Poinformuj ich, że musisz już iść i że wrócisz na kolejną wizytę, kiedy będzie im to odpowiadało. Jeśli chcą, żebyś został trochę dłużej, z pewnością dadzą ci znać.

12 uroczych prezentów dla dzieci

Jeśli czujesz się gotowy na wizytę i po prostu potrzebujesz idealnego upominku, zapoznaj się z naszymi 12 ulubionymi prezentami dla dzieci, które przygotowaliśmy poniżej lub przejrzyj wszystkie prezenty dla noworodków

Jeśli nie możesz odwiedzić młodych rodziców osobiście, nie martw się; dostarczymy spersonalizowany prezent dla noworodka prosto na ich adres. Dodaj osobistą kartkę z wiadomością, aby poinformować ich, że prezent pochodzi od Ciebie.Wszytskie artyluły