Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

ozdoby choinkowe ze zdjęciem

Choinka pełna wspomnień

Jak spędziłeś zeszłoroczne Święta? Mogłeś spędzić je z całą rodziną, czy video rozmowa przy wigilijnym stole była niezbędna? Mogłeś cieszyć się przysmakami ugotowanymi przez mamę? A może po raz pierwszy podjąłeś próbę samodzielnego przygotowania Wigilii? W zeszłym roku proponowaliśmy zawieszenie na naszych drzewkach bombek ze zdjęciami najbliższych. Teraz wolimi się skupić na radosnych wspomnieniach z ubiegłego roku.


Rok 2020 z pewnością dał nam lekcję pokory, i nauczył nas doceniać małe rzeczy. W 2021 roku mogliśmy dostrzec nowe możliwości i jak nigdy wcześniej być wdzięcznymi za to, co mamy. W te Święta chcemy skupić się na wszystkim dobrym co nas spotkało. Dlaczego by nie ubrać choinki w najpiękniejsze wspomnienia z całego 2021 roku? Możesz zaprojektować unikatową girlandę ze zdjęć w stylu retro, lub stworzyć własne bombki. Adwent to świetny czas na refleksję. Kiedy wyciągniesz telefon, możesz zdziwić się ile wspaniałych wspomnień jest ukrytych w zdjęciach, o których już nawet zapomniałeś.


Ubieranie choinki

Ubieranie choinki może być nie lada wyzwaniem, ale zdecydowanie daje mnóstwo satysfakcji. Musisz wszytko dokładnie przemyśleć, stworzyć idealne kombinacje kolorów, i często jako mama i tata pilnować maluchów, aby przypadkiem nie przewróciły drzewka! Prawdziwa zabawa rozpoczyna się kiedy na swoim miejscu znajdą się lampki: dekorowanie drzewka girlandami i bombkami. Nasze personalizowane bombki mają dwustronny nadruk, dzięki czemu możesz oglądać swoje ulubione chwile ze wszystkich stron. Jeśli wolisz zdjęcia retro wystarczy zrobić dziurkę i przewlec sznurek. Zaprojektuj również spersonalizowany kalendarz, zawierający wszystkie miłe wspomnienia z zeszłego roku. Nasz personalizowany blok śnieżny dopełni świąteczny klimat w każdym pomieszczeniu.
Personalizowane prezenty pod choinkę

Udekorowanie choinki i wybór prezentów to świetna przedświąteczna zabawa, ale ich rozpakowanie w Wigilię lub Boże Narodzenie to najprzyjemniejszy moment w okresie świątecznym. Jeśli chcesz sprawić bliskim prawdziwą niespodziankę, wybierz prezenty personalizowane najpiękniejszymi zdjęciami z zeszłego roku. Jeśli jedno zdjęcie to za mało koniecznie zaprojektuj foto album. Więcej niż jedno zdjęcie możesz również umieścić na prezentach takich jak poszewka na poduszkę, puzzle, lub kubek.
Więcej inspiracji znajdziesz w naszym świątecznym przewodniku prezentowymdiscount code 10%


Otrzymaj wyjątkowy rabat 10% na wszystkie prezenty używając kodu BLOG 10 Wpisz kod w koszyku zamówień a ceny zostaną automatycznie obniżone o 10% .
Prezenty Świąteczne>>>

*Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki i nie łączy się z innymi akcjami lub kodami zniżkowymi.