Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Podarowanie alkoholu w prezencie to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza gdy nadasz butelce osobisty charakter. Od whisky, ginu i wódki po wyjątkową selekcję najlepszych likierów!

19 znalezione prezenty

Alkohole wysokoprocentowe w personalizowanej skrzynce

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu nasza propozycja to alkohol w spersonalizowanej drewnianej skrzynce. Jest to prezent który będzie odpowiedni na wiele okazji takich jak ślub, rocznica, dzień Ojca i Matki, urodziny, parapetówka i wiele, wiele innych.

Alkohole

Różnorodne alkohole w unikatowym wydaniu. Zaskocz bliską Ci osobę jej ulubionym trunkiem który dodatkowo możesz w oryginalny sposób spersonalizować. Mamy coś dla fanów Amaretto Disaronno, Bailey's Jägermeister, Licor 43, Limoncello, Sambucca Vaccari i Schrobbeler. Wybór jest ogromny, a wyjątkowego charakteru doda prywatna wiadomość i/lub zdjęcie na eleganckiej drewnianej skrzynce.

Rum i brandy

Gusta są różne, dlatego oferujemy szeroką gamę alkoholi w tym kilka rodzajów rumu takich jak Bacardi lub Old Captain i brandy np. Joseph Guy i Rémy Martin.

Wódka

Nawet jeśli nie znasz preferencji alkoholowych odbiorcy, ten trunek jest zawsze dobrym pomysłem na prezent, a dodatkowo spersonalizowana skrzynka sprawia że jest to podarek jedyny w swoim rodzaju. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi wódki Smirnoff lub Grey Goose.

Gin i tonik

Czyli duet idealny, a dodatkowo możesz dołączyć do niego spersonalizowaną szklankę z imieniem lub tekstem. Niezależnie od tego, czy wybierzesz gin Bombay Sapphire, Peaky Blinders, czy nasz własny gin YourSurprise, na pewno zaskoczysz wszystkich tak pomysłowym prezentem. Nikt przecież nie oprze się temu trunkowi!

Whisky

Prawdziwi miłośnicy z pewnością docenią dobrą butelką whisky w spersonalizowanym drewnianym pudełku lub własnym grawerowanym szkłem do whisky. Sprawdź nasz szeroki asortyment prezentów z whisky aby wybrać coś odpowiedniego dla Ciebie! Sercjalnie dla miłośników Peky Blinders przygorowaliśmy zestawy z whiskey. Wbierz personalizację na skrzynce lub szlance by zaskoczyć miłośnika tego serialu!

Certyfikat FSC

Wszystkie nasze drewniane skrzynki posiadają certyfikat FSC, co oznacza, że ​​wspierasz zrównoważoną, odpowiedzialną gospodarkę leśną.