Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Personalizowana wódka z dowolnym nadrukiem lub grawerunkiem zachwyci każdego miłośnika tego trunku! Zaprojektuj już dzisiaj i stwórz wyjątkowy prezent.

Personalizowana wódka

Czy znasz kogoś, kto uwielbia wódkę i chcesz go zaskoczyć oryginalnym prezentem? Jeśli tak, to trafiałeś we właściwe miejsce w YourSurprise, gdzie znajdziesz oryginalne prezenty, które wywołają uśmiech na twarzy Twojego ukochanego.

Personalizowana butelka wódki to nie tylko wspaniały prezent dla miłośników tego specyficznego trunku, ale również doskonały prezent na specjalne okazje, takie jak urodziny, emerytura lub jako prezent dla partnerów biznesowych.

To, co sprawia, że nasze prezenty z wódką są wyjątkowe, to fakt, że możemy spersonalizować wódkę poprzez nadrukowane drewniane pudełko, wygrawerowane drewniane pudełko lub wygrawerowane szkło. Chcesz wykorzystać piękne zdjęcie? Wybierz wódkę z nadrukowanym pudełkiem. Lubisz toasting z przyjaciółmi i uwielbiacie wódkę? W takim przypadku idealnym prezentem będzie wódka z personalizowanymi kieliszkami.

Różne personalizowane prezenty z wódką

Oferujemy personalizowane zestawy prezentowe z wódką dla trzech różnych marek wódek:

  • Smirnoff Vodka: z pełnym, świeżym smakiem i delikatnym posmakiem, Smirnoff wódka jest doskonała do koktajli lub do picia na czysto. Ma zawartość alkoholu wynoszącą 37,5% i jest produkowana w Anglii.
  • Grey Goose Vodka: Jeśli szukasz wódki, która jest pyszna zarówno w koktajlach, jak i jako shot, to Grey Goose Vodka jest właściwym wyborem. Ma zawartość alkoholu wynoszącą 40% i jest produkowana we Francji.
  • YourSurprise Vodka: Nasza wódka YourSurprise jest produkowana w Holandii i ma miękki, jedwabisty smak oraz zawartość alkoholu wynoszącą 40%.

Po wyborze marki, możesz zaprojektować i spersonalizować swój zestaw prezentowy z wódką online, dodając zdjęcie i / lub tekst według własnego wyboru. Mamy gotowe projekty dla każdej okazji, ale możesz również dodać własne zdjęcia i stworzyć swój projekt.

Wódka z personalizowaną etykietą

Nasza pyszna wódka YourSurprise nie jest dostępna tylko z personalizowanym drewnianym pudełkiem, ale także z personalizowaną etykietą. Możesz wydrukować etykietę z wybranym projektem z naszego edytora lub dodać jedno lub więcej swoich ulubionych zdjęć, nazwę i / lub tekst, aby stworzyć idealny prezent