Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Zestawy personalizowanych kosmetyków zawsze dobrze się sprawdzają jako prezent na każdą okazję! Personalizowany zestaw upominkowy wellness ze zdjęciem, imieniem i/lub tekstem do wyboru. W naszym asortymencie znajdziesz zestawy kosmetyków znanych marek jak Dove lub Axe.

16 Znalezione prezenty

Kosmetyki do pielęgnacji

Szukasz prezentu, który pomoże się zrelaksować obdarowanej nim osobie? W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze kosmetyki znanych marek z personalizowanym akcentem. Zaskocz swoją dziewczynę, chłopaka, mamę lub przyjaciółkę zapewniając im chwilę relaksu w najlepszej odsłonie.

Personalizowane kosmetyki

Aby Twój podarunek był prawdziwie unikatowy warto dostosować go do okazji, poprzez personalizację zdjęciem oraz tekstem. Wspólne zdjęcie, osobista dedykacja prosto z serca lub najserdeczniejsze życzenia mogą zostać umieszczone na opakowaniu, lub etykiecie wybranego kosmetyku. W naszym edytorze online znajdziesz najpiękniejsze wzory na każdą okazję. Wystarczy dodać własne zdjęcie lub tekst i gotowe!

Kosmetyki w zgodzie z naturą

Jeśli dbanie o naszą planetę i środowisko jest bliskie Tobie lub osobie, która chcesz obdarować to zestaw kosmetyków Love, Beauty & Planet to coś dla Ciebie! Ten personalizowany zestaw kosmetyków został wykonany wyłącznie z wegańskich produktów i zapakowany w opakowanie wykonane z materiału w 100% pochodzącym z recyklingu. Dodatkowo wszystkie wykorzystane produkty zostały pozyskane w zgodzie ze zrównoważoną gospodarką. Kosmetyki zostały wyprodukowane z roślin z biologicznych upraw i nie zawierają parabenów i silikonów. P