Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

5 Znalezione prezenty

Zaprojektuj fotokartkę nadrukowaną na drewnie

Chcesz wysłać komuś kartkę, ale zależy Ci, aby była bardziej osobista, nieco bardziej oryginalna niż zwykła papierowa pocztówka? A zatem wyślij wybranej osobie drewnianą kartkę!

Drewniana kartka to dosłownie kartka nadrukowana na drewnie. To sprawia, że kartka robi większe wrażenie i jest trwalsza. Drewniana kartka naprawdę wyróżni się wśród otrzymanej poczty, a obdarowana osoba chętnie ją wyeksponuje w domu. W naszym edytorze online możesz sformatować drewnianą pocztówkę według własnego upodobania. Możesz przesłać tekst, bardzo długą wiadomość lub zdjęcie, a my nadrukujemy Twój projekt w wysokiej jakości na pięknym drewnie.

Drewniana kartka na każdą okazję

Chcesz życzyć komuś szybkiego powrotu do zdrowia lub dać mu znać, że o nim myślisz? Bliska Ci osoba obchodzi niedługo urodziny ale nie możesz być obecny na imprezie? A może Twój przyjaciel lub koleżanka właśnie zdała ważny egzamin i chcesz im pogratulować? W naszym edytorze online możesz znaleźć piękne kartki z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, gratulacjami, wyznaniem miłości lub życzeniami urodzinowymi. Wszystkie nasze projekty zapewniają miejsce na osobistą wiadomość lub czyjeś imię.

Drewniana kartka z kolażem zdjęć

Masz dużo pięknych zdjęć z bliską Ci osobą? Łatwo wykonać kolaż z różnymi zdjęciami. Mamy kilka wzorów, które możesz wykorzystać do jego stworzenia. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać swoje najlepsze zdjęcia i stworzyć kartkę. My zajmiemy się resztą! Pamiętaj że do kolażu również możesz dodać tekst!

Drewniana kartka dla osoby, za którą tęsknisz

Bardzo za kimś tęsknisz, ale na razie nie możecie się spotkać? To wyślij mu/jej kartę. Z pewnością Twoi bliscy: ojciec, matka, brat, siostra lub ktokolwiek inny, będą zachwyceni kiedy ją otrzymają. W naszym edytorze online możesz łatwo stworzyć własny tekst na kartkę.

Drewniana kartka jako zawiadomienie o narodzinach lub ciąży

Chcesz w oryginalny sposób ogłosić narodziny dzidziusia? Może warto wysłać drewnianą kartkę zamiast standardowej z zawiadomieniem o narodzinach. Mamy wzory dla chłopców i dziewczynek. Oczywiście masz do dyspozycji wystarczająco dużo miejsca na dodanie osobistej wiadomości. Dziecko jeszcze się nie urodziło, ale chcesz w oryginalny sposób poinformować bliskich o swojej ciąży? Drewniana kartka świetnie się sprawdzi jako zawiadomienie by np.Twoi rodzice w końcu dowiedzieli się, że wkrótce pojawi się maleństwo!

Drewniana kartka z powiadomieniem, aby zarezerwować termin na twój ślub

Bierzesz ślub i chcesz poprosić gości o zarezerwowanie wolnego dnia w oryginalny sposób? A zatem wyślij im drewnianą kartkę „Zarezerwuj ten dzień”. Zadbaj o to, żeby wszyscy byli obecni tego dnia!

Dobierz styl według uznania

Dzięki YourSurprise możesz sformatować drewnianą kartkę zarówno w poziomie, jak i w pionie, dodając własny tekst, zdjęcie lub wzór. Oferujemy wiele standardowych wzorów na Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki i Boże Narodzenie. Jesteś kreatywną osobą i masz swój własny projekt? A zatem prześlij go jako zdjęcie w naszym edytorze, a my zrobimy z niego uroczą drewnianą kartkę!