Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Świece tworzą przytulną i romantyczną atmosferę. Spersonalizuj świecę zdjęciem i/lub tekstem i zaskocz ukochaną osobę.

10 Znalezione prezenty

Spersonalizowane świece

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na parapetówkę, komunię, chrzciny lub inną wyjątkową okazję to spersonalizowana świeca z pewnością spełni twoje oczekiwania ! YourSurprise oferuje opcję spersonalizowania własnej świecy za pomocą wybranego zdjęcia i / lub tekstu. W łatwy i szybki sposób zrealizujemy dla Ciebie pojedyncze lub masowe zamówienie.

Spersonalizowana świeca w szkle

Oferujemy szeroki wybór świec , takich jak świece w szkle lub osobna świeca. Świece szklane są okrągłe i dostępne w dwóch rozmiarach; 10 x 10 x 10 cm oraz 8 x 9 x 9 cm. Pozostałe po wypaleniu szkło możesz ponownie wykorzystać np jako stojak na długopisy bądź doniczka. Ten prezent może cieszyć oko długi, długi czas. Oferujemy różne wzory do wyboru. Możesz przesłać jedno większe zdjęcie lub dodać jeden dłuższy tekst lub dodać swoje zdjęcie do jednego z naszych zabawnych projektów, na przykład projektu z pierwszą literą imienia odbiorcy. Jeśli szukasz fajnego prezentu na Dzień Matki, wybierz jeden z naszych pięknych projektów przygotowanych na tą okazję i zaskocz swoją mamę wyjątkową niespodzianką.

Świeca z nadrukiem

Oferujemy możliwość wydrukowania zdjęcia bezpośrednio na świecy, w następujących rozmiarach; 9 x 10 cm, 13 x 7 cm i 19 x 10 cm. Każda świeca pali się przez 40-60 godzin, w zależności od wybranej wielkości. Oznacza to, że świecą można się cieszyć przez długi czas! Możesz spersonalizować swoją świecę jednym zdjęciem lub stworzyć kolaż. Do wyboru dostępne są różne wzory, dzięki którym możesz nadać świecy motyw przewodni i sprawić, by nadawała się na prezent na przykład na Boże Narodzenie, baby shower, wesele lub rocznicę. Spersonalizowana świeca komunijna, do chrztu, wielkanocna lub adwentowa Jeśli szukasz oryginalnej świecy na komunię, chrzciny, wielkanoc lub adwent może sam ją stworzysz? Nasz internetowy edytor oferuje różne projekty na każdą z tych okazji, z ciekawymi ilustracjami i gotowymi napisami. Po prostu prześlij swoje zdjęcie, aby stworzyć spersonalizowaną świecę na każdą okazję!

personalizowana świeca zapachowa

Nasze świece zapachowe to fantastyczne prezenty biznesowe jak i podziękowanie np. dla gości weselnych . Świece zapachowe są białe, mają zapach wanilii i znajdują się w puszce. Możesz dodać do nich zdjęcie, logo i / lub tekst który umieścimy na wieku puszki Cokolwiek wybierzesz, wydrukujemy to dla Ciebie, tworząc wyjątkowy prezent. Świece zapachowe dostępne są w zestawach po 10, 20, 40, 60, 80 i 100 sztuk.

Spersonalizowana świeca pamiątkowa

Wiele osób decyduje się na używanie świec jako pięknego sposobu upamiętnienia bliskich zmarłych, zarówno na pogrzebie, jak i w ich domach. Świeca pamiątkowa może być idealnym sposobem na złożenie kondolencji i z pewnością będzie przypominać o bliskich osobach które odeszły. Postawiona na półce lub kominku z pewnością sprawi że będziemy myśleć o nich jeszcze częściej. Ta świeca pozwala pogrążonym w żałobie stworzyć specjalny pomnik dla ukochanej osoby.