Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

hoe wordt het gemaakt: je eigen unieke mok

Jak to jest zrobione: spersonalizuj swój własny kubek

Jeśli chcesz zamówić personalizowany kubek i zastanawiasz się, jak jest wykonywany, to dobrze trafiłeś! Czy wiesz, że ręcznie personalizujemy wszystkie nasze kubki w siedzibie naszej firmy w Zierikzee w Holandii? Zobacz, jak to robimy.

Jak to jest zrobione - kubki

Ten film pokaże Ci dokładnie, jak tworzymy Twój kubek po spersonalizowaniu go w naszym edytorze online.
Jeśli wolisz poczytać o tym procesie, przewiń w dół.Krok 1: Zaprojektuj swój kubek w naszym edytorze online

Personalizacja kubka jest łatwa. Po prostu wybierz typ kubka, do wyboru są kubki białe, zielone, różowe/b>, kubki emaliowane of kubki magiczne. Następnie wybierz projekt w naszym edytorze online i dodaj wybrane zdjęcie (a). Jeśli masz kilka zdjęć, których chcesz użyć, możesz stworzyć kolaż, edytując je w dowolny sposób. Jeśli same zdjęcia to za mało istnieje możliwość dodania dowolnej ilości tekstu. Korzystając z naszych narzędzi, możesz edytować zdjęcia, aby były czarno-białe lub w sepii, dostosowywać rozmiar lub obracać je według uznania.

Czy wiesz, że mamy dla Ciebie mnóstwo zabawnych, gotowych do użycia projektów? Wybierz jeden z nich i dodaj swoje zdjęcie lub tekst.

dodaj zdjęcie w edytorze


Krok 2: Drukowanie projektu

Po dopracowaniu projektu i złożeniu zamówienia projekt zostaje wysłany do naszego działu produkcji. Zostanie on wydrukowany w lustrzanym odbiciu, dzięki czemu będzie poprawnie wyglądał na kubku. Korzystamy z drukarek, które drukują specjalnym, wysokiej jakości tuszem, aby przenieść Twój projekt w pełnym kolorze z błyszczącym wykończeniem. Każdy projekt otrzymuje unikalny kod kreskowy, dzięki czemu możemy zobaczyć, który wzór należy do danego zamówienia. Po wydrukowaniu projektu przycinamy go na wymiar.


drukowanie projektu


Krok 3: Oklejanie i umieszczanie kubka w naszym piecu

Po wydrukowaniu projektu i przycięciu do odpowiedniego rozmiaru, ręcznie mocujemy go do kubka w procesie, który nazywamy „owijaniem”. Robimy to ręcznie, ale mamy świetne narzędzia, które nam w tym pomagają; umieszczamy kubek w specjalnym uchwycie, owijamy nadrukowany wzór i szczelnie zamykamy wokół niego zacisk. Pracujemy z zaciskami, aby mieć pewność, że Twój projekt będzie prosty i równomiernie wydrukowany. Jeśli między projektem a kubkiem pozostanie wolna przestrzeń, projekt na kubku nie zostanie wydrukowany poprawnie.

Każdy kubek zostaje zawinięty i solidnie zabezpieczony, następnie trafia na stojak, który umieszcza się w piecu. Nasze stojaki mogą pomieścić do 150 kubków jednocześnie. Kubek znajdujący się w piecu wchłania atrament z wydruku projektu w około 10 minut.

Czy wiesz, że robimy nasze magiczne kubki dokładnie w ten sam sposób, ale te wyjątkowe kubki mają dodatkową powłokę? Specjalna powłoka nadaje magicznym kubkom ich czarny wygląd i znika po wlaniu gorącego płynu, odsłaniając wzór pod spodem.

jouw mok gaat de oven in


Krok 4: Kontrola jakości

Po wypieczeniu kubka można go wyjąć z naszego pieca. Pozwalamy mu ostygnąć i zdejmujemy zacisk. Następnie dokładnie sprawdzamy kubek, aby zobaczyć, czy projekt idealnie odpowiada temu, który stworzyłeś online. Każdy kubek nadal posiada swój unikalny kod kreskowy, co pozwala nam wysłać właściwy go na właściwy adres. Po zatwierdzeniu kubek trafia do działu pakowania.

kontrola jakości


Krok 5: Wysyłka kubka!

Czas spakować kubek do wysyłki. Składamy specjalne pudełko na kubek i wkładamy go do środka. Wokół kubka dodajemy kawałki tektury, aby zapobiec jego przemieszczaniu się podczas transportu, i w razie potrzeby dodajemy folię bąbelkową, aby zapewnić dodatkową ochronę.

Jeśli zamówiłeś coś więcej niż tylko kubek, kubek trafia do naszego działu pakowania na naszym przenośniku taśmowym, aby poczekać na pozostałe zamówione przez Ciebie prezenty. Nasz system komputerowy pomaga nam zebrać wszystkie zamówione prezenty dla każdego klienta. Przeprowadzamy dodatkową kontrolę, aby upewnić się, że mamy wszystko i wszystkie prezenty spełniają nasze standardy jakości. Jeśli tak, to starannie pakujemy każdy prezent i umieszczamy paczkę z powrotem na naszym przenośniku taśmowym do działu wysyłki, skąd zostanie odebrana przez naszych spedytorów i dostarczona do Ciebie lub wybranego odbiorcy tak szybko, jak to możliwe.


pakowanie kubków

Twój własny personalizowany kubek

Jeśli chcesz zamówić spersonalizowany kubek z dowolnym zdjęciem i / lub tekstem, stwórz go online za pomocą kilku kliknięć! To naprawdę proste!

Zobacz wszystkie kubki >>