Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

6 Znalezione prezenty

Torba na zakupy z nadrukiem

Torby materiałowe są bardzo modne! Nic dziwnego, ponieważ stają się one prawie niezbędne w czasach, gdy wszyscy starają się robić zakupy w sposób bardziej zrównoważony i zużywać mniej plastiku!

Torby z materiału z własnym wzorem lub imieniem

W YourSurprise możesz zamówić torbę materiałową idealnie dopasowaną do swojego stylu, wybierając jeden z trzech kolorów: biały, czarny lub naturalny. Możesz dodać własny tekst lub wybrać spomiędzy dostępnych wzorów w naszym narzędziu do edycji. Torby materiałowe są wielokrotnego użytku dzięki czemu zyskują coraz większą popularność.

Torba z materiału z inicjałem

Te torby z materiału z jedną literą są bardzo popularne: np. pierwsza litera twojego imienia. W naszym edytorze znajdziesz każdą literę alfabetu w różnych stylach, dzięki czemu możesz nadrukować torbę według własnego pomysłu.

Torba materiałowa z kolażem zdjęć

Masz dużo uroczych zdjęć i chcesz podarować komuś oryginalny prezent? Wystarczy, że stworzysz swój własny kolaż ze zdjęciami na torbie z materiału. Możesz wybrać dowolną liczbę zdjęć. Możesz także zamówić nadruk tekstu lub imienia, jeśli chcesz.

Torba z materiału z nadrukiem w letnim stylu

Wybierasz się na plażę i szukasz torby z pięknym letnim wzorem? W naszym asortymencie znajdziesz różne zabawne wzory które idealnie wpiszą się w wakacyjny klimat. Jeśli masz już jakieś zdjęcia z ostatniego urlopu możesz je wykorzystać. Do teraz zawsze będziesz robić zakupy w wielkim stylu!

Szukasz czegoś fajnego na prezent firmowy? Co powiesz na torbę z logo lub jeszcze lepiej: z zabawnym hasłem lub motto firmy? Takie torby świetnie się nadają nie tylko do podarowania pracownikom ale również kontrahentom lub klientom jako forma reklamy. Torby materiałowe są przyjazne dla środowiska, ponieważ wspierają mniejsze zużycie plastikowych toreb i zyskują coraz większa popularność.

Torby z materiału jako narzędzie marketingowe

Torby z materiału również świetnie służą jako narzędzie marketingowe lub do rozdawania na targach, konwencjach lub eventach. Być może znajdą się również sponsorzy, którzy mogliby wypełnić torby swoimi gadżetami?

Torba z materiału Super Hero jako prezent dla pracownika

Twoi pracownicy wykonali kawał dobrej roboty? Są dla ciebie prawdziwymi superbohaterami? W takim razie zaskocz ich torbą materiałową z napisem SUPER HERO, z ładnym zdjęciem i ich imieniem. Twoi pracownicy na pewno to docenią!