Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

9 Znalezione prezenty

Kufel do piwa z napisem

Jak zaskoczyć prawdziwego piwosza zabawnym i oryginalnym prezentem? My wiemy; z tak pięknym zestawem spersonalizowanych kufli do piwa. Na szkle wygrawerujemy imię odbiorcy, dzięki czemu możesz zaskoczyć kogoś wyjątkowym i osobistym kuflem do piwa!

Różne rodzaje kufli do piwa

Możesz wygrawerować napisna różnych rodzajach szklanek do piwa. Na przykład mamy piękne kufle do piwa na stopce, które idealnie nadają się do specjalnych rodzajów piwa. Jeśli jesteś naprawdę spragniony, możesz mieć wygrawerowany szklany kufel do piwa o pojemności nie mniejszej niż pół litra (50 cl). Jeśli wolisz jasne piwo wybierz ładną szklankę do piwa Weizen.

Co możesz wygrawerować na szkle?

Na naszych szklankach do piwa możesz wygrawerować wszystko, na przykład imię lub dowolny nadruk. W edytorze możesz wybrać jeden z naszych fajnych projektów i uzupełnić go wybranym napisem. Mamy piękne wzory dla ojców i matek, które nadają się idealnie na przykład na Dzień Ojca lub Dzień Matki. Pomyśl o szklance do piwa z nadrukiem Kocham tatusia, Papa jest najlepszy na całym świecie, Najlepsza mama, Super tata lub kocham tatę. Mamy też wyjątkowe projekty dla babci i dziadka. Jeśli wolisz uniwersalny wzór z sercami, gwiazdkami lub inicjałem, to oczywiście również jest to możliwe. Do każdego projektu dodasz imię odbiorcy i w mgnieniu oka stworzysz niepowtarzalną szklankę do piwa. Grawerujemy laserowo na szkle, dzięki czemu szkło można myć w zmywarce i nie musisz się martwić, że grawer wyblaknie.

Zestaw szklanek do piwa dla pary młodej

Szukasz oryginalnego prezentu dla pary młodej, która lubi dobre piwo? Zamów zestaw szklanek do piwa z wygrawerowanym imieniem panny młodej i pana młodego. W ten sposób podarujesz wspaniały i oryginalny prezent ślubny.Komplet dwóch kufli do piwa jest również oryginalnym pomysłem dla par, które obchodzą rocznicę ślubu. W naszym edytorze znajdziesz różne ładne wzory szklanek do piwa Mr & Mrs.Możesz zlecić grawerowanie wzorów na różnych typach szklanek do piwa.

Kufel ze zdjęciem

Masz ładne zdjęcie kogoś i chcesz zaskoczyć tę osobę wyjątkową szklanką do piwa? Wybierz spersonalizowany kufel do piwa. W naszej ofercie znajdziesz ceramiczny kufel do piwa, w którym zmieści się pół litra piwa. Na kubku nadrukujemy Twoje najpiękniejsze zdjęcie. Można go bez obaw myć w zmywarce!