Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

1 znalezione prezenty

Zestaw podarunkowy Dove

Każdy zasługuje na chwilę relaksu i czasu dla siebie, a nasze spersonalizowane zestawy upominkowe Dove, dostępne w dwóch różnych zapachach, są do tego idealne. Dove to marka, która zachęca kobiety do relaksu, dzięki czemu ich produkty, dają jeszcze więcej radości jako prezenty.

Jeśli szukasz prezentu, który będzie pasował na każdą okazję, sprawdź nasze zestawy upominkowe Dove. Wszyscy uwielbiamy odpoczywać od napiętych harmonogramów, a żel pod prysznic zawarty w tych zestawach upominkowych jest do tego idealny. Zaskocz siebie lub swoich bliskich jednym z tych uroczych zestawów prezentowych Dove.

Spersonalizowany zestaw upominkowy Dove dla mężczyzn

Zestawy upominkowe Dove są dostępne nie tylko dla kobiet, ponieważ mężczyźni lubią relaksować się tak samo, jak kobiety. Zaskocz swojego tatę, partnera, przyjaciela lub brata zestawem upominkowym Dove Men + Care. Zestaw upominkowy zawiera butelkę żelu pod prysznic Dove i butelkę pianki pod prysznic Dove 3 w 1 o zapachu „Clean and Comfort”. Aby prysznic był jeszcze przyjemniejszy, w zestawie znajduje się głośnik prysznicowy, dzięki czemu może cieszyć się ulubioną muzyką i czuć się jeszcze bardziej zrelaksowanym.

Spersonalizowany zestaw upominkowy Dove z dziennikiem

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla swojej mamy, siostry, najlepszej przyjaciółki lub partnera, ten zestaw upominkowy Dove z dziennikiem to świetna opcja. Dziennik jest gotowy do zapisania wszystkich jej kreatywnych pomysłów i planów Zestaw podarunkowy zawiera dwie urocze pianki pod prysznic Dove w zapachach „Rose Oil” i „Coconut Oil”, a także dziennik. To samo imię i / lub zdjęcie znajduje się zarówno na opakowaniu zestawu upominkowego, jak i na okładce dziennika, dzięki czemu jest to naprawdę osobisty prezent i wspaniała niespodzianka.

Możesz w mgnieniu oka spersonalizować swój prezent w naszym edytorze online. Te zestawy upominkowe są idealne na każdą okazję, na przykład Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Boże Narodzenie lub po prostu dlatego, że chcesz obdarować ukochaną osobę.