Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Personalizowane szklanki z wybranym tekstem, imieniem, datą i/lub projektem na każdą okazję. Uderkoruj stół projektując najpiękniejsze kieliszki do wina, kufle, szklanki i wiele więcej z dowolnym grawerunkiem!

37 Znalezione prezenty

Grawerowane szklanki

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, może warto wybrać grawerowaną szklankę? W YourSurprise możesz wygrawerować jeden z naszych wzorów i wybrany przez siebie tekst na kieliszkach do wina, kieliszkach do szampana, szklankach do herbaty, szklankeczkach do whisky, kuflach na piwo, szklankachdo wody... Możliwości są prawie nieograniczone! Wykonujemy Twój projekt laserem na powierzchni szkła, stosując najnowsze techniki, dzięki czemu naczynia można myć w zmywarce. Grawerunek nie niszczy, co oznacza, że pozostanie piękny nawet przy częstym użytkowaniu produktu. Wybierz dowolną szklankę lub kieliszek, a my wygrawerujemy Twój projekt!

Kieliszki do wina

Kieliszek do wina z grawerowanym imieniem to doskonały prezent dla mamy, taty, wujka, cioci lub przyjaciela, który lubi wypić lampkę dobrego wina. Dzięki osobistemu grawerunkowi każdy kieliszek do wina moze zamienić się w prawdziwie unikatowy prezent. Wybierz kieliszek do białeho lub czerwonego wina, wybierz jeden z projektów dostępnych w wdytorze i dodaj dowolny tekst. To Twój wkłąd w Tworzenie projektu nadaje keliszkowi wyjątkowego znaczeia.

Szklanki i kufle na piwo

Jeśli bliska Ci osoba jest prawdziwym piwoszem zadbaj o wyjątkową oprawę jej ulubionego trunku. W naszym zasortymencie znajdziesz elegnckie szklaneczki na nóżce, wysokie kufle oraz kufle z uchem. Wybierz kufel, który najlepiej będzie pasował do obdarowywanej osoby i stwórz uniaktowy projekt w edytorze online. Wygraweyjemy Twój projekt bezpośrednio na powierzchni szkła. Zaprojektuj kufel lub stwórz grawerowany komplet dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Prowadzisz firmę? Umieść swoje logo na kuflu!

Kieliszek do ginu z tonikiem

Znasz kogoś, kto uwielbia gin z tonikiem? Zaskocz tę osobę, wręczając jej w prezencie personalizowany kieliszek na gin z tonikiem z jego/jej imieniem. Personalizowany kieliszek o klasycznm kształtcie jest idealny na gin z tonikiem! Kogo zaskoczysz grawerowanym kieliszkiem na gin?

Kieliszki na wódkę

Nikt nie odmówi "jednego" z personalizowanego imieniem kieliszka do wódki! Wygraweruj dowolne imię, datę lub inny tekst na kieiszkach do wódki. Stwórz uniaktowy komplet kieliszkó lub zaskocz gości kieliszkiem z ich imieniem.Teraz już nikt się nie pomyli. Każda impreza może być jeszzce lepsza z personalizowanymi kieliszkami do wódki.

Szklaneczka do whisky

Niezależnie od pisowni: whiskey lub whisky, jedno nie podlega wątpliwości - ten szlachetny trunek zasługuje na odpowiednią oprawę. Jeśli jesteś smakoszem, lub znasz kogoś, kto ueiwlbia whisky to mamy coś w sam raz dla Ciebie! W edytorze online stwórz dowolny projekt z wybranym wzorem, imieniem, datą lub innym tekstem, a my wygrawerujemy go na szklaneczce do whiskey!

Kieliszki do szampana

Wzmieś toast w wielkim stylu! Jesli już świętować, to najlepiej pysznym szamoanem w personalizowanym kieliszku! Twoje imię lub owolny tekst zostanie wygrawerowane na kileiszku do szampana. Dodatkowo, w edytorze online znajdzies mnóstwo wzorów idealnych na każdą okazję, a także wybierzesz rodzaj czcionki i jej wielkość, oraz swobodnie edytujesz tekst.

Szklanki do drinków i szklanki do wody

Nie wszyscy piją alkohol, więc bez obaw, przygotowaliśmy również dla ciebie szklanki do drinków i szklanki na wodę.

Jak grawerujemy szklanki?

Grawerujemy nasze szklanki przy użyciu najnowszych technik, co pozwala nam grawerować wiele rodzajów szklanych naczyń do picia. Robimy to za pomocą lasera, który graweruje twój projekt na powierzchni szkła. Oznacza to, że wygrawerowane naczynie można myć w zmywarce i nie ulega ono blaknięciu. Możesz w mgnieniu oka wybrać jeden z naszych projektów lub wpisać dowolny tekst w Edytorze. Wszystkie nasze szklanki są grawerowane w naszej pracowni i umieszczane w specjalnych opakowaniach do wysyłki w celu ich ochrony.

Jakie rodzaje kieliszków można spersonalizować?

W YourSurprise oferujemy szeroki wybór grawerowanych kieliszków na każdy gust i okazję. Wszystkie Twoje ulubione napoje mają swoje ekskluzywne kieliszki z grawerem, dzięki czemu masz pewność, że masz odpowiednie szkło do wszystkich toastów i codziennych łyków.

Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą wina poszukującym niestandardowych kieliszków do wina, wielbicielem piwa tęskniącym za grawerowanymi kuflami lub koneserem alkoholi poszukującym spersonalizowanych szklanek do whisky lub kieliszków do szampana, zapewniamy, że mamy coś dla Ciebie!

Czy można spersonalizować szklankę z imieniem lub wiadomością?

Tak! Nasze grawerowane okulary mogą zostać spersonalizowane wybranym imieniem lub tekstem. Wejdź do naszego edytora online i wpisz swój tekst. Możesz dodać jeden lub więcej wierszy tekstu, a także dodać jeden z naszych wzorów, jeśli chcesz.

Na szklance zostanie wygrawerowana wybrana personalizacja.

Czy można spersonalizować szklanki dowolnym wzorem?

Nasze grawerowane kieliszki można spersonalizować nie tylko tekstem, ale także jednym z naszych pięknych wzorów. Wybieraj spośród szerokiej gamy wzorów odpowiednich na różne okazje, takie jak Miłość, Dzień Matki, Dzień Ojca, Boże Narodzenie, Podziękowania i wiele innych!

Jeśli chcesz podarować szklankę tylko dlatego lub chcesz kupić szklanki na wydarzenie, mamy również wybór wzorów, które są odpowiednie na każdą okazję.

Czy mogę zamówić grawerowane kieliszki już od 1 sztuki?

Oczywiście! Wszystkie nasze okulary mogą być grawerowane już od 1 sztuki. Wybierz 1 sztukę z naszej strony produktu i wygraweruj ją według własnego uznania.

Czy mogę dodać różne personalizacje w ramach zestawów?

Nasze szklanki można również kupić w zestawach po 2, 4 lub 6 sztuk. Zestawy 4 i 6 sztuk mają taką samą personalizację na wszystkich szklankach. Nasz zestaw 2 szklanek może być spersonalizowany z inną personalizacją na każdej szklance.

Zakup zestawu to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz kupić więcej takich samych szklanek i chcesz skorzystać z dużego rabatu.

Czy mogę zamówić spersonalizowane okulary z grawerem luzem?

Jeśli chcesz wywrzeć trwałe wrażenie, spersonalizowane okulary z grawerem mogą być fantastyczną opcją. Ale czy wiesz, że możesz również skorzystać ze zniżki, jeśli zamówisz hurtowo? Nasz przyjazny dział biznesowy z przyjemnością pomoże przyspieszyć proces realizacji dużych zamówień. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do wydarzenia, czy też gromadzisz zapasy dla swojej firmy, zamówienia hurtowe mogą zaoferować świetną wartość.

Zamówienia hurtowe oferują również możliwość wygrawerowania logo na szklankach. Ta opcja dotyczy okularów od 18 sztuk.