Doodles - czekoladowe serce - mlekoDoodles - czekoladowe serce - mlekoDoodles - czekoladowe serce - mlekoDoodles - czekoladowe serce - mlekoDoodles - czekoladowe serce - mleko
Doodles - czekoladowe serce - mlekoDoodles - czekoladowe serce - mlekoDoodles - czekoladowe serce - mlekoDoodles - czekoladowe serce - mlekoDoodles - czekoladowe serce - mleko

Doodles - Czekoladowe Serce

84,99 zł
Zlecenie biznesowe
jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamówień na czekoladę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Dostawa w Dzień Matki
Rozmiar
Smak
  • Tradycyjna belgijska czekolada Callebaut
  • Ręcznie nalewa się dla ciebie, z jadalnym nadrukiem
  • Szanowna czekolada dzięki etykiecie jakości QPP
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o serce czekoladowej Doodles:
Smaki: mleko, ciemna lub biała czekolada
Wymiary: 17x15,5 cm
Waga: ± 300 gramów
Extra: wydrukuj zawsze na białym wierzchu czekolady
Procent kakaowy: 33,6%
Składniki: cukier, masło kakaowe [5], mleko w proszku pełnym, masa kakaowa [5], emulgator: lecytyna sojowa, wanilia, aromat [5], program partnerstwa na rzecz jakości

Więcej informacji o Callebaut Chocolate:
Nasza czekolada wykonana jest z rzemieślniczej belgijskiej czekolady Callebaut. Jest znany z bardzo intensywnego smaku i bardzo dobrej jakości. Cała czekolada jest świeżo przygotowana i zostanie wysłana tego samego dnia. Całą czekoladę najlepiej spożywa się przed rokiem po porodzie, gdy jest w chłodnym i ciemnym miejscu między 14 a 18 stopni.

Uczciwa czekolada handlowa: certyfikat QPP
Ta czekolada jest zrobiona z fasoli od rolników, którzy pracują z Programem Partnera Jakości Callebaut. Program ten zapewnia lepsze warunki pracy i życia uczestniczących rolników zajmujących się kakao z krajów trzecich. W ten sposób można cieszyć się tą pyszną czekoladą bez żadnego problemu!

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat czekolady.

Zaskocz kogoś z pysznym czekoladowym sercem z czekoladą Doodles z imieniem i zdjęciem!

Czy szukasz smacznego prezentu, który da nam uśmiech na twarzy? Jeśli jesteś, zdziw się kogoś z tym pysznym sercem czekoladowym z ładnymi wzorami Doodles i znajomych. Wzory De Doodles są specjalnie opracowane dla YourSurprise. Z takim romantycznym, smacznym i specjalnym czekoladowym sercem nie możesz się nie zgodzić!

Możesz zamówić ser czekoladowy Doodles w mleku, ciemno-białą czekoladę i możesz wybrać dwa różne rozmiary. Najpierw wybierzesz swój smak w praktycznym edytorze zdjęć, a następnie dodasz jeden z specjalnych projektów z Mister Frog, Miss i Mister Bear, Miss Giraffe i wiele innych przyjaciół. Możesz zaprojektować to smaczne serce czekoladowe w ciągu sekundy!

Uwaga: aby upewnić się, że dostarczamy nasze produkty w jak najlepszej jakości, nie będziemy wysyłać czekolady, gdy temperatura przekracza 25 stopni. Możesz już zamówić czekoladę, a my wyślemy twój prezent jak najszybciej, gdy temperatura jest wystarczająco niska. W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Błyskawiczna wycena na a Doodles - Czekoladowe Serce ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065 (język angielski)

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?