Księżniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcase
Księżniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcaseKsiężniczka Traveler photo suitcase

Księżniczka Traveler photo suitcase

z 381,99 zł
317,99 zł

-17%

Zlecenie biznesowe
Dostawa w Dzień Matki
Rodzaj
  • Najostrzejszy wydruk na najlepszym materiale
  • Z wysokiej jakości zamkami i 4 kółkami samonastawnymi
  • Zamów dodatkową nakładkę na niekończącą się odmianę
  • Super lekka walizka fotograficzna, przydatna do przenoszenia
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o walizce fotograficznej:
Marka: Princess Traveler
Wymiary: 55x35x20cm
Ciężar (jeśli jest pusty): 2,6 kg
Zawartość: 36 litrów
Materiał front: 100% poliwęglan
Materiał plecy: ABS
Druk materiałowy: 0,4 mm poliprop
Funkcje atramentu: odporne na promieniowanie UV i przyjazne dla środowiska
Koła: 4 rolki
Dodatkowe: Cabinsize
Blokada użytkownika
Blokada jest ustawiona na 0-0-0. Naciśnij przycisk na boku i zachowaj go w tej pozycji, przekręć kręty i ustaw trzycyfrowe liczby. Zwolnij przycisk i ustawisz swój numer. Uważaj na numery, które nie zwalniają przycisku.

Wykonaj swoją własną wyjątkową lekką walizkę Princess suitcase with your photo!

Podróżuj z tym firmowym, ale super lekkim walizką Princess Photo! Możesz z łatwością zrobić tę twardą walizkę z księżniczką naprawdę wyjątkową ze swoim własnym zdjęciem. W ten sposób nie tylko masz najlepszą walizkę, która wyróżnia się ze względu na swoje zdjęcie, ale możesz też spakować wiele dodatkowych bagażów ze względu na specjalny materiał lekki. Idealna walizka na każde wakacje lub podróż służbową!

Walizka Princess Traveler ma 4 rolki, które mogą obracać się o 360 stopni. Walizka jest wyposażona w wewnętrzną komorę z przekątnymi taśmami elastycznymi, co ułatwia pakowanie. Z powodu zamków błyskawicznych wysokiej jakości z zamkami błyskawicznymi Princess Traveller podróże będą jeszcze przyjemniejsze. A najlepsza część to: z własnym unikalnym projektem zdjęć znajdziesz walizkę w morzu bagażu na lotnisku w sekundę!

Princess Traveler to holenderska marka o międzynarodowej atrakcyjności. Marka oferuje duży asortyment podróży i sprzętu sportowego. Podstawowymi wartościami firmy są: niedrogi luksus, jakość, niezawodność i innowacyjność produktu. Wyróżnia się innowacyjnością, praktykowaniem holenderskiego wzornictwa i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Księżniczka Podróżna jest specjalnie znana ze swoich szczególnie wytrzymałych walizek lekkich.

Błyskawiczna wycena na a Księżniczka Traveler photo suitcase ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065 (język angielski)

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?