Dziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowy
Dziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowy

Własne plecaki dla dzieci

67,99 zł
Zlecenie biznesowe
Tymczasowo data dostawy tego podarunku jest nieco późniejsza. Sądzimy, że będziemy w stanie go utworzyć i wysłać w dniu 15 luty.
Dostawa w dzień matki
  • Idealne dopasowanie i niesamowita jakość
  • Wybierz swój ulubiony kolor, wzór i czcionkę
  • Super super powrót do szkoły!
Zrobione z miłości
Dokonamy prezentu dokładnie tak, jak zostało to zaprojektowane przez Ciebie.
Gwarantowana jakość 100%
W pięknym pudełku z bezpłatną kartą prezentową

Więcej informacji o plecaku dla dzieci:
Kolor: różowy
Wymiary: 30 x 25 x 12 cm
Materiał: 100% poliester
Marka: Sol's
Dodatkowo: 2 przegródki z wygodnymi zamkami błyskawicznymi, regulowanymi pasami i wyściełanym plecy.

Przynieś wszystkie ulubione rzeczy w fajnym, niestandardowym plecaku dla dzieci!

Jak fajny jest ten niestandardowy plecak dla dzieci! Twoje małe dzieci będą tak dumni, gdy idą do szkoły z własnym osobistym plecakiem. Możesz dodać nazwę lub tekst do jednego z najlepszych projektów lub pozwolić, aby Twoja kreatywność była bezpłatna. Twój projekt zostanie wydrukowany z przodu plecaka. Wspaniały prezent, gdy dziecko po raz pierwszy idzie do szkoły podstawowej lub przedszkola. Dzięki nazwie na plecaku nigdy się nie zgubisz w oceanie plecaków w szkole. Ale plecaki dla dzieci z nazwą są również bardzo przydatne jako prezent urodzinowy lub niespodziankę na inny dzień.

Dziecięcy plecak posiada dużą komorę z poręcznym zamkiem błyskawicznym i praktyczną przednią kieszeń. Plecak posiada również regulowane i wyściełane pasy, dzięki czemu idealnie pasuje do każdego dziecka. Nawet plecy są wyściełane dla maksymalnego komfortu! Na co czekasz? Zacznij projektowanie własnego, niestandardowego plecaka dla dzieci i zdziw się małym poszukiwaczom przygód!

Błyskawiczna wycena na a Własne plecaki dla dzieci ?

Chcesz zamówić większą ilość tego prezentu? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastowy wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są wysyłane i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Aby spersonalizować od 1 sztuki

+48616781065 (język angielski)

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?