Dziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowy
Dziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowyDziecięcy plecak na zamówienie - różowy

Własne plecaki dla dzieci

67,99 zł
Zlecenie biznesowe
Dostawa w Dzień Matki
  • Idealne dopasowanie i niesamowita jakość
  • Wybierz swój ulubiony kolor, wzór i czcionkę
  • Super super powrót do szkoły!
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o plecaku dla dzieci:
Kolor: różowy
Wymiary: 30 x 25 x 12 cm
Materiał: 100% poliester
Marka: Sol's
Dodatkowo: 2 przegródki z wygodnymi zamkami błyskawicznymi, regulowanymi pasami i wyściełanym plecy.

Przynieś wszystkie ulubione rzeczy w fajnym, niestandardowym plecaku dla dzieci!

Jak fajny jest ten niestandardowy plecak dla dzieci! Twoje małe dzieci będą tak dumni, gdy idą do szkoły z własnym osobistym plecakiem. Możesz dodać nazwę lub tekst do jednego z najlepszych projektów lub pozwolić, aby Twoja kreatywność była bezpłatna. Twój projekt zostanie wydrukowany z przodu plecaka. Wspaniały prezent, gdy dziecko po raz pierwszy idzie do szkoły podstawowej lub przedszkola. Dzięki nazwie na plecaku nigdy się nie zgubisz w oceanie plecaków w szkole. Ale plecaki dla dzieci z nazwą są również bardzo przydatne jako prezent urodzinowy lub niespodziankę na inny dzień.

Dziecięcy plecak posiada dużą komorę z poręcznym zamkiem błyskawicznym i praktyczną przednią kieszeń. Plecak posiada również regulowane i wyściełane pasy, dzięki czemu idealnie pasuje do każdego dziecka. Nawet plecy są wyściełane dla maksymalnego komfortu! Na co czekasz? Zacznij projektowanie własnego, niestandardowego plecaka dla dzieci i zdziw się małym poszukiwaczom przygód!

Błyskawiczna wycena na a Własne plecaki dla dzieci ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065 (język angielski)

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?