• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót
Walizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XL
Walizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XLWalizka na kółkach XL

Walizka ze zdjęciem - XL

z 474 zł
426 zł
-10%
9.5 z 10
1 opinie
Zamówienie firmowe
Rodzaj
  • Wiodący Holenderski producent walizek Princess
  • Tworzysz dowolną personalizację w edytorze
  • Wymienne fronty - stwórz coś na każdą okazję
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
icon
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o walizce ze zdjęciem:
Marka: Princess Traveler
Wymiary: 67 x 46 x 24 cm
Ciężar walizki: 4 kg
Zawartość: 66 litrów
Materiał front: 100% poliwęglan
Materiał tył: ABS
Wydruk: 0,4 mm poliprop
Właściwości tuszu: odporny na promieniowanie UV i przyjazny dla środowiska
Koła: 4 rolki
Zamek otwierany kodem
Blokada jest ustawiona na 0-0-0. Naciśnij przycisk z boku zamka i zachowaj go w tej pozycji, przekręć pokrętła i ustaw trzycyfrowy kod. Zwalniając przycisk kod zostanie ustalony. Uważaj by podczas ustawiania kodu nie zwolnić przycisku.

Zaprojektuj oryginalną walizkę na kółkach ze zdjęciem!

Odnalezienie swojego bagażu na lotnisku wśród setek identycznych walizek to nie lada wyzwanie. Dzięki YourSurprise możesz to zmienić! Zaprojektuj wyjątkowy kufer na kółkach z własnym zdjęciem i tekstem, w oprawie wesołych wakacyjnych wzorów! Od dziś już nigdy nie pomylisz bagażu - Twoja walizka jest jedyna w swoim rodzaju. Dzięki naszemu super prostemu w obsłudze edytorowi możesz dać się ponieść wyobraźni i stworzyć szaloną wakacyjną kompozycję z trasą Twojej podróży, żartobliwy projekt z śmiesznymi zdjęciami lub designerski, businessowy 'look' z podpisem. Jedno jest pewne - takiego bagaży nie będzie miał NIKT! Walizka wiodącej holenderskiej firmy Princess wyposażona jest w 4 kółka obracające się o 360 stopni, wewnętrzna komorę z elastycznymi paskami ułatwiającymi pakowanie oraz zamek otwierany 3 - cyfrowym kodem.

Walizka podróżna na kółkach z własnym nadrukiem jest zarówno idealnym prezentem dla miłośnika podróży jak i świetnym gadżetem który po prostu chce mieć każdy!

9.5 / 10
1 opinie
9/10
Grzegorz | 04-03-2019
Jakość wydruku doskonała, bardzo mi się podoba. Jedynie środek walizki mógłby być odrobinę staranniej wykończony. Ogólnie jednak wrażenie świetne!

Błyskawiczna wycena - Walizka ze zdjęciem - XL ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?

Czy mogę Ci pomóc?
1 z