• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
< Powrót
Przybory szkolne
W edytorze znajdziesz wszystkie projekty oraz dodasz dowolny tekst!
W edytorze znajdziesz wszystkie projekty oraz dodasz dowolny tekst!
Wszystkie przybory szkolne:
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 88 Opinie
Magdalena
na 17-01-20

"Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta, firma godna polecenia. Zlecenie zostało wykonane w 100%. .."

10 z 10
Magdalena
na 09-01-20

"Jestem zadowolona z usługi. Brakowało mi tylko możliwości podglądu gotowego projektu (już z napisami.."

9 z 10
Malgorzata
na 02-01-20

"Witam, jednoznaczna ocena 10 !!! Jestem bardzo zadowolona !!! Dziękuję serdecznie prezebt byl idealny.."

10 z 10

Powrót do szkoły

Święto kończy się i nadszedł czas, aby wrócić do szkoły. Czas na zobaczenie wszystkich przyjaciół i nowego (nowego) nauczyciela. To jest zawsze ekscytujący czas i chcesz być dobrze przygotowany na pierwszy dzień. Upewnij się, że zjeść śniadanie, najważniejszy posiłek dnia! Pakuj torbę szkolną za pomocą książek, długopisów, ołówków i nie zapomnij obiadu.

W pierwszy dzień w szkole i na resztę roku szkolnego nie chcesz stracić żadnego ze swoich chłodnych materiałów szkolnych . Ułatwiaj rozpoznawanie własnych materiałów eksploatacyjnych, dodając swoje imię i / lub zdjęcie! To sprawi, że materiały szkolne będą wyglądać super i nie mogą być mylone dla kogoś innego!

Piórnik

W chwile potrzebujesz pióra lub ołówka, w jakiś sposób nie możesz go znaleźć. Jak łatwo się zagubić długopisy i ołówki? Ponieważ nie umieściłeś ich w spersonalizowanej obudowie ołówkowej ! Teraz, gdy rozwiążemy tę tajemnicę, skoncentrujmy się na stworzeniu najbardziej niezwykłego przypadku ołówka, którego szkoła kiedykolwiek widziała. Wybierz ulubione zdjęcie Ciebie i Twoich przyjaciół, swojego zwierzaka, swojego idola lub zespołu sportowego i wydrukuj je na pudełku na ołówek. Czy wolisz dodać tekst do swojej ołówki? Żaden problem! W naszym przyjaznym dla użytkownika edytorze jest bardzo łatwy w tworzeniu bardzo własnego, unikatowego przypadku na ołówek.

Zestaw rysunkowy

Czy jesteś gotowy, aby przeciągnąć zwykłą obudowę ołówkową na następny poziom? Wejdź w magiczny świat zestawu rysunkowego! Szukasz pióra? To jest w zestawie rysunkowym! Szukasz pisaka? Tam jest! Potrzebujesz narysować super prostą linię? Zgadnij, gdzie znajdziesz władcę? To prawda, ten zestaw rysunków jest prawdziwym ratunkiem. To idealny prezent dla wszystkich kreatywnych dzieci. Dzięki rysunkowi malarze mogą narysować arcydzieło po arcydziełach. Przygotuj się na wiele kolorowych rysunków!

Pudełko śniadaniowe

Nauka sprawia, że ​​jesteś głodny! Upewnij się, że dzieci zjadają zdrowy obiad, pakując wszystko, czego potrzebują w swoim obiedzie. Nie musisz się martwić o to, że tracą lunch . Z niewielką pomocą z YourSurprise możesz utworzyć skrzynkę lunchową, która jest tak fajna, że ​​będą chcieli ją codziennie przynosić do szkoły. Z własnym, zabawnym zdjęciem i kolorowym projektem z edytora zaprojektujesz skrzynkę na lunch. Z własnym imieniem i zdjęciem na swoim polu lunchowym stanie się ten, kto zmieni lunch na małej imprezie!

Spersonalizowana torba na tablety

Czy Twoje dzieci odrabiają zadanie domowe i potrzebują trochę pomocy z internetu, aby ją ukończyć? Za niewielką pomocą w tablecie zawsze uzyskują dobre oceny. Wypadki zdarzają się więc lepiej być przygotowany na nie. Upewnij się, że masz pewność, że tablet ma chronić przed upadkiem, uderzeniem i zadrapaniami. Spraw, aby Twoja sprawa na tablety była wyjątkowa, projektując ją samodzielnie z wybranym przez siebie zdjęciem lub tekstem. Kogo zdziwisz się tym niesamowitym spersonalizowanym przykładem tabletu ?
+ Czytaj dalej...
Czy mogę Ci pomóc?
1 z