Wszystkie Prezenty dla zwierząt domowych :

Prezenty dla zwierząt domowych

4 października świętujemy Światowy Dzień Zwierząt, dziś chodzi o stworzenie lepszego świata dla zwierząt na całym świecie. Niektóre zwierzęta domowe zepsute cały czas z ciasteczek i przytulanki. Ale w Światowy Dzień Zwierząt wszystkie zwierzęta domowe mają trochę dodatkowej miłości i uwagi. Daj kotu lub psom, że dodatkowe ciasteczka lub patują na głowę i daj konia lub królika dodatkową marchewkę. W YourSurprise lubimy pomagać w zabawie World Animal Day dla ludzi i zwierząt! Stwórz trwałe wspomnienia swoich zwierząt domowych, dodając imię lub ulubione zdjęcie do wszystkiego, co znajdziesz w upominku!

Spersonalizowany plakat

Czy masz super słodkie zdjęcie swojego zwierzaka, od kiedy było mało? Czy to wspaniałe zdjęcie ich na świeżym powietrzu? A może kiedy wygrałeś nagrodę w pokazie? Specjalne zdjęcia trzeba zobaczyć! Musi to być widać specjalne zdjęcie. Wydrukuj zdjęcie na dużym plakacie i nadaj mu specjalne miejsce w każdym pokoju. Te zindywidualizowane plakaty są wspaniałym prezentem dla każdego, kto kocha swoje zwierzęta na Księżycu i na plecach! Nie tylko możesz mieć piękne zdjęcie wydrukowane na plakacie, ale także na płótnie, drewna lub płytce ceramicznej . W ten sposób zwierzę domowe zawsze będzie mieć piękne i wyjątkowe miejsce w Twoim domu.

Łóżko dla psów o nazwie

Czy chcesz zepsuć czworonożnego przyjaciela? Jesteśmy pewni, że lubi miękkie łóżko dla psów. Podaj swoje imię na łóżku i, w ten właśnie sposób, stworzyłeś miło, żeby się zrelaksować i drzemać. Dostępne dwa rozmiary nie tylko dla małych psów, ale także dla większych psów! Twój pies będzie wdzięczny za to łóżko z nazwiskiem, gdy wraca do domu wyczerpany po graniu na zewnątrz lub po długim chodzie. Łóżko dla psa o nazwie jest dostępne w kolorze czarnym i taupe i wykonane z materiału wodoodpornego.

Kołnierz z nazwiskiem psa

Czy ktoś właśnie przyjęł furry przyjaciela czy jesteś tym szczęśliwym człowiekiem? Ta wspaniała okazja musi być obchodzona! Czy już czekasz na długie spacery? Ułatwimy to z własnym kołnierzem psa z imieniem . Obroża nosi się prawie każdego dnia w roku, więc jest to nie tylko idealny prezent dla kogoś, kto ma nowego psa, ale także świetny prezent, kiedy należy zastąpić obecny kołnierz psa. Nazwa psa można wydrukować bezpośrednio na kołnierzu lub na zawieszce przymocowanej do kołnierza. Wszystkie kołnierze są regulowane wielkością i są wyposażone w pierścień do mocowania smyczu psa . Teraz to jest praktyczny prezent!
+ Czytaj dalej...