• Każdy prezent ze zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Wszystkie Lato :
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 57 Opinie
Alicja
na 20-08-19

"Świetna strona, super jakoś :) jedyne do czego może się przyczepić to białe tło przy każdej grafice .."

10 z 10
Aleksander
na 16-08-19

"Jak najbardziej polecam :) "

10 z 10
Katarzyna
na 30-07-19

"Wszystko przebiegło pomyślnie. Przesyłka dotarła zgodnie z obiecanym terminem dostawy. "

10 z 10

Lato

Lato może być najlepszym okresem roku! Temperatury rosną, dni dłużej, a niebo jest niebieskie. Większość dzieci ma wakacje szkolne w okresie letnim. Większość dorosłych też. Czy czekasz na ten słoneczny dzień roku? Dzień mogą Państwo spędzić relaksując się przy plaży, delektując się orzeźwiającymi napojami z przyjaciółmi i grillem w ogrodzie. Mamy zaokrąglone najlepsze prezenty dla Ciebie latem.

Akcesoria plażowe

Szukasz fajnych i unikalnych akcesoriów plażowych? Spersonalizowany ręcznik jest prezentem dla Ciebie! Wydrukuj swoje imię lub zdjęcie na ręczniku, aby nikt nie ukradł twojego miejsca na plaży. Miękkie ręczniki są po prostu potrzebne po kąpieli. Przynieś ręcznik, krem ​​do opalania i butelkę wody na plażę w swojej własnej torbie plażowej . Nikt nie będzie miał tej samej torebki, ponieważ możesz zaprojektować swoją torbę naprawdę łatwiej. Zrobić wyobraźnię plażową z spersonalizowanymi klapkami . Wybierz jeden z słonecznych wzorów i dodaj zdjęcie i tekst. Niech się święta!

Spersonalizowany fartuch

Po słoneczny dzień na plaży może być trochę głodny. W taki piękny dzień chciałbyś cieszyć się pełnym dniem, więc dlaczego nie zjeść też na zewnątrz? Wygląda jak prawdziwy kucharz z grillem z własnym spersonalizowanym fartuszkiem . Nie tylko fartuch, prawdziwy fartuch do grillowania! Ten fartuch wyposażony jest w łopatkę, widelec, parę kleszczy i rękawiczki. Zarówno fartuch jak i rękawiczki kuchenne są łatwo personalizowane w edytorze. Teraz twoje ubrania i ręce są chronione przed poparzeniami i plamami. Podgrzać ten grill!

Niestandardowe czapki

Wszyscy tam byliśmy; zapomniałeś założyć krem ​​do opalania w pierwszych dniach lata z paskudnym oparzeniem słonecznym. Zawsze obiecujemy, że nie zrobimy tego samego dnia w przyszłym roku. Dzięki niestandardowej kapsli łatwiej zachować tę obietnicę dla siebie. Po dniu spędzonym na plaży i słoneczny wieczór z grillem prawdopodobnie trzeba chronić głowę i twarz przed słońcem, aby zapobiec oparzeniom słonecznym. Zabawne zdjęcie lub tekst wydrukowany na czapce i akcesoria, które można nosić codziennie!
+ Czytaj dalej...
Czy mogę Ci pomóc?
1 z