• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!

Chcesz pracować w najbardziej odlotowej firmie w Holandii?

Czy szukasz ekscytującej pracy, gdzie twoje możliwości kariery są nieograniczone, a koledzy stają się w przyjaciółmi? Jeśli tak, YourSurprise jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasza siedziba od początków istnienia firmy mieści się w małej, ale bardzo klimatycznej nadmorskiej miejscowości Zierikzee. Poszerzanie naszego asortymentu, projektowanie prezentów, zakup, sprzedaż, marketing, IT oraz obsługa klienta - wszystko w jednym miejscu. Co więcej, to własnie tutaj mamy zamiar zostać! Nasz nowy budynek oraz innowacyjne rozwiązywania dają nam niesamowitą motywację do działania! Dlatego właśnie, nieustannie poszukujemy profesjonalistów z pasją, którzy jednocześnie będą rozumieć rodzinny i ciepły klimat naszej firmy. YourSurprise rozwija się tak szybko, że zakres Twoich obowiązków może zmieniać się z dnia na dzień, z pewnością nigdy nie będziesz się tu nudzić. Praca jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Zaskocz nas swoimi genialnymi pomysłami i innowacyjnym podejściem, właśnie tego potrzebujemy!

Odważysz się podjąć wyzwanie i wyruszyć z nami na podbój świata z misją uszczęśliwiania ludzi personalizowanymi prezentami?

Aplikuj przez

E-commerce

Internship E-Commerce

E-commerce

We are looking for native speakers of Finnish / Swedish / Norwegian / Danish / Spanish / Italian / Polish to help improve our international websites!

Otwórz
"Cześć! Uważasz, ze YourSurprise to miejsce właśnie dla Ciebie? Nie zwlekaj i wyślij maila, a kto wie, może już niedługo siądziemy razem przy szklance kawy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej" Chris van der Wel
Chris

Aplikuj bezpośrednio

Biuro Obsługo Klienta jest dostępne telefonicznie w dni robocze od 09.00 do 11.00.

616 781 065

Wyślij e-mail

Czy jesteś największym talentem YourSurprise, ale czy nie widzisz pracy, której szukasz? Wyślij nam e-maila za pośrednictwem , możemy coś dla siebie zrobić.

Czy mogę Ci pomóc?
1 z