• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Szybki obrót!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybki obrót!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość niczym nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na Darmowym bileciku możesz wpisać osobistą wiadomość.

Chcesz pracować w najbardziej odlotowej firmie w Holandii?

Czy szukasz ekscytującej pracy, gdzie twoje możliwości kariery są nieograniczone, a koledzy stają się w przyjaciółmi? Jeśli tak, YourSurprise jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasza siedziba od początków istnienia firmy mieści się w małej, ale bardzo klimatycznej nadmorskiej miejscowości Zierikzee. Poszerzanie naszego asortymentu, projektowanie prezentów, zakup, sprzedaż, marketing, IT oraz obsługa klienta - wszystko w jednym miejscu. Co więcej, to własnie tutaj mamy zamiar zostać! Nasz nowy budynek oraz innowacyjne rozwiązywania dają nam niesamowitą motywację do działania! Dlatego właśnie, nieustannie poszukujemy profesjonalistów z pasją, którzy jednocześnie będą rozumieć rodzinny i ciepły klimat naszej firmy. YourSurprise rozwija się tak szybko, że zakres Twoich obowiązków może zmieniać się z dnia na dzień, z pewnością nigdy nie będziesz się tu nudzić. Praca jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Zaskocz nas swoimi genialnymi pomysłami i innowacyjnym podejściem, właśnie tego potrzebujemy!

Odważysz się podjąć wyzwanie i wyruszyć z nami na podbój świata z misją uszczęśliwiania ludzi personalizowanymi prezentami?

Aplikuj przez

E-commerce

Internship E-Commerce

E-commerce

We are looking for native speakers of Finnish / Swedish / Norwegian / Danish / Spanish / Italian / Polish to help improve our international websites!

Otwórz
"Cześć! Uważasz, ze YourSurprise to miejsce właśnie dla Ciebie? Nie zwlekaj i wyślij maila, a kto wie, może już niedługo siądziemy razem przy szklance kawy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej"
Chris van der Wel
Chris

Aplikuj bezpośrednio

Poniedziałek - Czwartek: 8:30 - 21:00
Piątek - Sobota: 8:30 - 17:00

61 678 10 65

obslugaklienta@yoursurprise.pl

Czy jesteś największym talentem YourSurprise, ale czy nie widzisz pracy, której szukasz? Wyślij nam e-maila za pośrednictwem , możemy coś dla siebie zrobić.