• Każdy prezent ze zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!

Chcesz pracować w najfajniejszej firmie w Holandii?

Czy szukasz ekscytującej pracy, gdzie twoje możliwości kariery są nieograniczone, a koledzy zamieniają się w przyjaciół? Jeśli tak, YourSurprise jest dokładnie miejscem dla Ciebie. Robimy wszystko, co robimy z tętniącego życiem miasta Zierikzee w Holandii. Rozwijanie prezentów, projektowanie, zakup, sprzedaż, marketing i obsługa klienta, utrzymujemy wszystko w naszej siedzibie. Innymi słowy: super fajne i inspirujące miejsce pracy! Dlatego jesteśmy zawsze na polowaniu na zmotywowanych profesjonalistów z pasją i jazdą. Ale elastyczność jest również koniecznością, ponieważ YourSurprise rośnie tak szybko, że Twoje obowiązki mogą się rozszerzać lub zmieniać, ponieważ Twój zespół rośnie. Nigdy nie będziesz się nudził, bo codziennie YourSurprise jest imprezą. Niech Twoje pomysły będą wolne i zaskoczą nas swoimi sugestiami geniuszu, czego potrzebujemy!

Posiadasz cechy potrzebne by stać się częścia firmy która chce podbić świat spersonalizowanymi prezentami?

Aplikuj przez

E-commerce

Internship E-Commerce

E-commerce

We are looking for native speakers of Finnish / Swedish / Norwegian / Danish / Spanish / Italian / Polish to help improve our international websites!

Widok
"Czy jesteś tym ambitnym profesjonalistą, który chce dołączyć do naszego wspaniałego zespołu YourSurprise? Zadzwoń pod numer telefonu pod numerem poniżej i możemy zaprosić Cię na rozmowę kwalifikacyjną. " Chris van der Wel

Aplikuj bezpośrednio

Jesteśmy dostępni telefonicznie w dni robocze od 09.00 do 11.00

616 781 065

Wyślij e-mail

Czy jesteś największym talentem YourSurprise, ale czy nie widzisz pracy, której szukasz? Wyślij nam e-maila za pośrednictwem , możemy coś dla siebie zrobić.

Czy mogę Ci pomóc?
1 z