Ollimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna Princess
Ollimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna PrincessOllimania - walizka podróżna Princess

Ollimania - walizka podróżna Princess

508,99 zł
Zlecenie biznesowe
Obecnie brak na stanie
Dostawa w dzień matki
  • Adres dostawy do wyboru
  • W pudełku + bezpłatna karta prezentowa
  • Gwarantowana jakość 100%
Zrobione z miłości
Dokonamy prezentu dokładnie tak, jak zostało to zaprojektowane przez Ciebie.
Gwarantowana jakość 100%
W pięknym pudełku z bezpłatną kartą prezentową

Więcej informacji o walizce Ollimania:
Marka: Princess Traveler
Wymiary: 57x36x21cm
Ciężar (jeśli jest pusty): 2,8 kg
Zawartość: 33 litrów
Materiał front: 100% poliwęglan
Materiał plecy: ABS
Koła: 4 rolki

Wię cej informacji o Princess Traveller:
Princess Traveler to holenderska marka o międzynarodowej atrakcyjności. Marka oferuje duży asortyment podróży i sprzętu sportowego. Podstawowymi wartościami firmy są: niedrogi luksus, jakość, niezawodność i innowacyjność produktu. Wyróżnia się innowacyjnością, praktykowaniem holenderskiego wzornictwa i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Księżniczka Podróżna jest specjalnie znana ze swoich szczególnie wytrzymałych walizek lekkich.

Walizka Princess Princess z walizką Ollimania i własne imię!

Podróżując z Olli i jego przyjaciółmi! Olli to odważny mały słoń i lubi podróże wszelkiego rodzaju. Od teraz możesz wziąć Olli i jego przyjaciół z Tobą na własną przygodę z tą firmową, ale lekką walizką Princess Traveler. Bardzo łatwo jest zaprojektować własną walizkę przy użyciu jednej z różnorodnych wzorów Ollimania. A kiedy dodasz swoje imię do projektu, nie ma wątpliwości, kto jest właścicielem tego bardzo fajnej walizki!

Ze względu na lekką wagę walizki można spakować mnóstwo kilogramów. Walizka Princess Traveler z wzorem Ollimania ma 4 rolki, które mogą obracać się o 360 stopni. Walizka jest wyposażona w wewnętrzną komorę z przekątnymi taśmami elastycznymi, co ułatwia pakowanie. Z powodu zamków błyskawicznych wysokiej jakości, z zamykanymi na zamek błyskawiczny Princess Traveler, podróżując z Olli i jego przyjaciółmi staną się jeszcze bardziej zabawne!

Błyskawiczna wycena na a Ollimania - walizka podróżna Princess ?

Chcesz zamówić większą ilość tego prezentu? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastowy wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są wysyłane i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Aby spersonalizować od 1 sztuki

+48616781065 (język angielski)

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?

Ten prezent jest obecnie niedostępny. Zrobimy wszystko, aby jak najszybciej zapasy.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących aktualnego czasu dostawy, skontaktuj się z naszym działem pomocy pod numerem: +48616781065 (język angielski)

Cieszymy się, że służą!