Szybka realizacja!

Dowolny adres dostawy

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Szybka realizacja!

Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!

Dowolny adres dostawy

Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.

Każdy prezent ze zdjęciem i / lub tekstem

Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.

Niestety nie znaleziono produktów spełniających kryteria
no search results

Pościel ze zdjęciem

Masz zdjęcie lub grafikę, który wiele dla ciebie znaczy, i który chcesz wykorzystać, aby stworzyć coś pięknego? Możesz oczywiście zamówić nadruk zdjęcia na płótnie, ale co powiesz na poszwę na kołdrę z ulubionym zdjęciem? Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie z twoich najlepszych wakacji, ślubu,ukochanego zwierzaka czy dziecka, wydrukujemy je na pięknym komplecie pościeli w wysokiej jakości. Masz kilka ulubionych zdjęć? Nie ma problemu — stwórz niesamowity kolaż! Możesz zaprojektować własną poszewkę na kołdrę w naszym prostym w obsłudze edytorze online.

Jesteś kreatywną osobą, która tworzy piękne grafiki i projekty? Prześlij plik do edytora i zanim się zorientujesz, możesz leżeć pod samodzielnie zaprojektowaną kołdrą!

Jakość nadruku

Twój projekt zostanie nadrukowany na materiale o bardzo wysokiej jakości. Pamiętaj, że im wyższej jakości zdjęcie prześlesz, tym lepszy będzie efekt końcowy. Druk wielkoformatowy wymaga znacznie wyższej rozdzielczości. Nie masz takiego zdjęcia? Nie martw się! Wykorzystując kilka mniejszych zdjęć w kolażu ich jakość nie musi być tak wysoka. Piorąc pościel w temperaturze maks. 40 stopni, zapewnisz jej długotrwałą jakość!

Rozmiary poszewek na kołdrę

Dostępne są następujące rozmiary: * 100 x 150 (pojedyncze) * 140 x 200 (podwójne) * 200 x 200 (queen size) * 220 x 200 (king size) * 240 x 220 (podwójne) Każdy rozmiar kołdry dostępny jest w dwóch rodzajach materiału do wyboru: poliester oraz bawełna - sam wybierz, który z nich wolisz!

Zestaw z poszewką na poduszkę

W naszym asortymencie dostępne są zestawy z poszewkami na poduszki, dzięki czemu sam możesz zdecydować która opcja bardziej Ci odpowiada. Jeśli zdecydujesz się na zestaw z poszewkami na poduszki, to warto wiedzieć, że na każdej z nich możesz umieścić ozdobną personalizację.

Poliester czy bawełna?

Możesz wybierać spośród dwóch rodzajów materiału poliestru lub bawełny. To który z materiałów jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, zależy od wielu czynników.

Bawełna

Bawełna jest solidna, przyjemna dla skóry i reguluje wilgotność. Bawełna to świetna opcja dla osób, które szybko się rozgrzewają i pocą w nocy. Bawełna może wchłaniać dużo wilgoci i nie powoduje uczucia duszności.

Poliester

Poliester jest miękki, lekki oraz trwały. Jest szczególnie odpowiedni, jeśli ktoś ma alergie na roztocza lub choroby układu oddechowego. Struktura włókien poliestrowych jest znacznie bardziej zamknięta, co oznacza, że roztocza nie mogą się w nich łatwo gromadzić. Poliester często zatrzymuje więcej ciepła, ponieważ jest materiałem syntetycznym, dlatego jest popularny wśród osób bardziej wrażliwych na zimno. Poliester, podobnie jak bawełna, można łatwo prać i szybko schnie.

Wsuwane paski

Uwaga! Prawie wszystkie komplety pościeli mają wsuwany pasek o długości 20 cm jako forma zamknięcia ( w stylu holenderskim) i nie posiadają dodatkowych guzików!