• Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
  • Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
Szybka realizacja!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Szybka realizacja!
Super szybka wysyłka! Prezenty zamówione do godziny 16.00 zostają wysłane tego samego dnia!
Dostarczone bezpośrednio na adres odbiorcy
Wszystkie prezenty ze zdjęciem oraz tekstem. Nasze produkty są tak wyjątkowe, ponieważ zostały zaprojektowane przez Ciebie. Edytor daje Ci możliwość nieograniczonej personalizacji oraz edycji każdego elementu projektu.
Każdy prezent spersonalizowany ze zdjęciem i / lub tekstem
Zaskocz najbliższych wyjątkowym prezentem, nawet gdy nie możesz wręczyć go osobiście. Oczaruj rodzinę, przyjaciół i znajomych osobistym podarunkiem z dostawą na wybrany adres, a nawet do skrzynki pocztowej bez potrzeby odbioru. Na darmowym bileciku możesz wpisać wiadomość.
Co mówią nasi klienci
9.8
Zobacz wszystko 509 Opinie
katarzyna
na 14-10-21

"dalej utrzymujcie tak wysoki poziom obslugi jak i kontaktu "

10 z 10
Helena
na 12-10-21

"Jestem bardzo zadowolona, bardzo ładne wykonanie "

10 z 10
Paweł
na 12-10-21

"Profesjonalne podejście do klienta. Troszkę miałem problem z projektowaniem krawata. A dokładnie jak.."

10 z 10
Wysokiej jakości obudowy Samsung z indywidualnym wyglądem!

Personalizowana obudowa Samsung

Jeśli jesteś kreatywny i wolisz samodzielnie spersonalizować etui na telefon Samsung własnym projektem, możemy to załatwić! Po prostu prześlij swój projekt do naszego edytora online, aby błyskawicznie stworzyć własne etui Samsung. Do wyboru masz urocze wzory lub możliwość stworzenia kolażu. Dodaj też własny tekst!

Etui Samsung na najnowsze i starsze modele

W YourSurprise znajdziesz obudowy na telefony Samsung do prawie wszystkich modeli Samsunga. Możesz stworzyć spersonalizowane etui na Samsung Galaxy S20 i Samsung Galaxy S20 Plus, a także Samsung Galaxy A3, Samsung Galaxy J5 i Samsung Galaxy S8 Plus. Na każdej obudowie możesz dodać dowolne zdjęcia oraz teksty.

Obudowa na telefon Samsung y logo

Prowadzisz firmę, i jesteś dumy z własnej działalności? Zdecydowanie jest się czym pochwalić! Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na wyeksponowanie swojego logo, to nadruk na obudowie na telefdon będzie świetnym pomysłem. Dowolne logo, zdjęcie oraz tekst zostanie nadrukowany na wysokiej jakości obudowie w perfekcyjnej jakości druku. Na co czekasz?

Brak minimalnej ilości zamówienia

Nie ma minimalnej ilości zamówienia dla naszych spersonalizowanych etui Samsung, co oznacza, że ​​możesz spersonalizować nawet tylko jedną sztukę. Gwarantujemy szybką realizację!