• Z dowolnym zdjęciem i tekstem
  • Zrobione z miłością
  • Ponad 2000 spersonalizowanych prezentów!
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Tęsknisz za bliskimi? Zaskocz ich 🎁 z szybką dostawą do 🏡
Doodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wody
Doodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wodyDoodles butelka wody

Doodles butelka wody

56 zł
Zamówienie firmowe
  • Adres dostawy do wyboru
  • W pudełku + bezpłatna karta prezentowa
  • Gwarantowana jakość 100%
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
Z darmowym bilecikiem z życzeniami

Dodatkowe informacje o butelce Doodles:
Pojemność: 500 ml
Wymiary wydruku: 10,5 x 18 cm
Materiał: aluminium
Kolor: biały
Dodatkowo: Można zmywać w zmywarce

To zabawa Doodles pije butelkę z nazwą i zdjęcie jest naprawdę must-have!

Dużo drogi? Wtedy ta wesoła butelka wody Doodles jest idealna dla Ciebie! Butelka do napojów wykonana jest z wysokiej jakości aluminium i ozdobiona jest adorable wzorami Doodle. Twoi futerkowe przyjaciele nie mogą się doczekać, aby cieszyć się ulubionym drinkiem z tobą. Chcesz wiedzieć, co czyni tę butelkę napojów naprawdę wyjątkową? Możesz dodać własne imię i zdjęcie do projektu, naprawdę wyjątkowy! Wspaniały dodatek do własnej rutyny ćwiczeń lub zabawny, sportowy prezent dla przyjaciela.

Niestandardowa butelka z wodą jest bez BPA, co czyni go idealnie bezpiecznym, aby cieszyć się napojem. Butelki do napojów posiadają 500 ml, więc są idealne na długie pobyty lub przejazdy. Piękny, pełnowymiarowy wydruk Twojego zdjęcia, nazwy i wzoru Doodles jest odporny na zmywanie w zmywarce, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się ulubioną butelką napojów na najbliższe lata. Kontynuuj, twórz własne malarstwo i zdziw się kogoś z chłodną butelką z wodą Doodles z fotografią i nazwiskiem!

Błyskawiczna wycena - Doodles butelka wody ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Uzupełnij formularz i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8:30 do 17:30.

By przyspieszyć wycenę wpisz w miejscu na uwagi informacje o miejscu dostawy, rodzaju personalizacji, typie fakturowania zamówienia oraz numer NIP firmy.

616 781 065

Idealne prezenty dla kontrahentów
Szybka wysyłka
Ponad 2000 różnych prezentów
Dowolne zdjęcie, logo, grafika lub tekst

Czy wolisz otrzymać ofertę poprzez email?