Chocolate Bar - Miłość (mleko)Chocolate Bar - Miłość (mleko)Chocolate Bar - Miłość (mleko)Chocolate Bar - Miłość (mleko)
Chocolate Bar - Miłość (mleko)Chocolate Bar - Miłość (mleko)Chocolate Bar - Miłość (mleko)Chocolate Bar - Miłość (mleko)
Widok 360 °

Tabliczka czekolady

54,99 zł
Zlecenie biznesowe
jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamówień na czekoladę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Dostawa w Dzień Matki
Rodzaj
  • Tradycyjna belgijska czekolada Callebaut
  • Zdobione wesoły, jadalne ozdoby
  • Twój projekt w kolorowym druku HD na opakowaniu
  • Szanowna czekolada dzięki etykiecie jakości QPP
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o pasku czekolady:
Waga: ± 250 gramów
Rozmiar: 19x9 cm

Uwaga: jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamówień na czekoladę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Szanowna czekolada: znak jakości QPP
Ta czekolada jest wytwarzana z ziaren kakaowych uprawianych przez rolników, którzy przystąpili do Programu Partnerskiego Jakości firmy Callebaut. Program ten ma na celu poprawę warunków pracy i ogólnej jakości życia współpracujących producentów kakao w krajach Trzeciego Świata. Teraz możesz uczciwie cieszyć się najsmaczniejszą czekoladą!

Pyszne ciasto czekoladowe z sercem cukru i kandyzowanego oraz zdjęcie i tekst na opakowaniu!

Powiedz to z czekoladą! Zaskocz swoją rodzinę i przyjaciół z własnym osobistym paskiem czekoladowym. Umieść najczystsze zdjęcie i tekst na dużym pasku czekolady! Ten pasek czekoladowy jest ozdobiony sercami cukru i kandyzowanego. Prawdziwy oryginalny prezent!

Bar jest wykonany z delikatnej czekolady Callebaut. Wybierz między różnymi wzorami i dodaj własne zdjęcie, obraz lub tekst, aby utworzyć osobistą etykietę owijaną. Naprawdę oryginalny prezent! Różne smaki!

Błyskawiczna wycena na a Tabliczka czekolady ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065 (język angielski)

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?