Kartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mleko
Kartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mlekoKartka świąteczna - Duże mleko

Czekolada Kartki świąteczne

84,99 zł
Zlecenie biznesowe
jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamówień na czekoladę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Dostawa w Dzień Matki
Rozmiar
Smak
  • Tradycyjna belgijska czekolada Callebaut
  • Ręcznie nalewa się dla ciebie, z jadalnym nadrukiem
  • Szanowna czekolada dzięki etykiecie jakości QPP
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o dużej karcie świątecznej:
Czekoladowy smak: mleko, ciemno lub biało
Rozmiar: 12x18 cm. / 4,7 "x 7,1"
Waga: ± 260 g
Uwaga: karta czekolady zawsze ma białą warstwę wierzchnią!
Procent kakaowy: 33,6%
Składniki: cukier, masło kakaowe [5], mleko w proszku pełnym, masa kakaowa [5], emulgator: lecytyna sojowa, wanilia, aromat [5], program partnerstwa na rzecz jakości

Więcej informacji o Callebaut Chocolate
Nasza czekolada jest wykonana z tradycyjnej belgijskiej czekolady Callebaut, znanej ze swoich intensywnych smaków i wyjątkowej jakości. Nasza czekolada jest świeża i wysłana tego samego dnia. Czekolada trwa jeden rok, przechowywana w chłodnym i ciemnym miejscu w temperaturze 14-18 ° C.

Szanowna czekolada: znak jakości QPP
Ta czekolada jest wytwarzana z ziaren kakaowych uprawianych przez rolników, którzy przystąpili do Programu Partnerskiego Jakości firmy Callebaut. Program ten ma na celu poprawę warunków pracy i ogólnej jakości życia współpracujących producentów kakao w krajach Trzeciego Świata. Teraz możesz uczciwie cieszyć się najsmaczniejszą czekoladą!

Wszystkie prezenty świąteczne >

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat czekolady.

Niespodzianka z pysznej tradycyjnie zrobionej czekoladowej karty świątecznej z fotografią i tekstem!

Prawdziwie oryginalna karta świąteczna? To nie jest tylko każda karta, ale pyszna kartka świąteczna z czekolady, która zawiera własne zdjęcie i tekst! Wyślij kogoś oryginalną karteczkę czekoladową, wydrukowaną specjalnie na Boże Narodzenie!

Wybierz piękny projekt świąteczny w naszym prostym w obsłudze edytorze zdjęć i utwórz unikalną kartkę świąteczną z własnym zdjęciem i tekstem. Karta będzie wykonana z tradycyjnej czekolady Callebaut i jest dostępna w różnych rodzajach czekolady.

Uwaga: aby zapewnić optymalną jakość, nie wysyłamy czekolady, jeśli temperatura przekracza 25 stopni. Możesz po prostu zamówić i czekolada zostanie wysłana jak tylko temperatura będzie wystarczająco niska. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z działem obsługi klienta.

Błyskawiczna wycena na a Czekolada Kartki świąteczne ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065 (język angielski)

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?