Boże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - Mleko
Boże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - MlekoBoże Narodzenie bombki chocolat - Mleko

Czekolada Christmas Ball

63,99 zł
Zlecenie biznesowe
jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamówień na czekoladę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Dostawa w Dzień Matki
Smak
  • Tradycyjna belgijska czekolada Callebaut
  • Ręcznie nalewa się dla ciebie, z jadalnym nadrukiem
  • Szanowna czekolada dzięki etykiecie jakości QPP
Zrobione z miłością
Wykonamy Twój prezent dokladnie tak jak go zaprojektowałeś.
Gwarantujemy 100% jakości
W pięknym pudełku z darmowym bilecikiem z życzeniami

Więcej informacji o czekoladowej kuli bożonarodzeniowej
Wysokość: 13 cm / 5.1 "
Waga: ± 200 gramów
Czekolada: czekolada mleczna z białą płytą
Procent kakaowy: 33,6%
Składniki: cukier, masło kakaowe [5], mleko w proszku pełnym, masa kakaowa [5], emulgator: lecytyna sojowa, wanilia, aromat [5], program partnerstwa na rzecz jakości

Uwaga: jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 25 stopni Celsjusza lub powyżej, nie będziemy w stanie zagwarantować jakości czekolady. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zamówień na czekoladę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Więcej informacji o Callebaut Chocolate
Nasza czekolada jest wykonana z tradycyjnej belgijskiej czekolady Callebaut, znanej ze swoich intensywnych smaków i wyjątkowej jakości. Nasza czekolada jest świeża i wysłana tego samego dnia. Czekolada trwa jeden rok, przechowywana w chłodnym i ciemnym miejscu w temperaturze 14-18 ° C.

Szanowna czekolada: znak jakości QPP
Ta czekolada jest wytwarzana z ziaren kakaowych uprawianych przez rolników, którzy przystąpili do Programu Partnerskiego Jakości firmy Callebaut. Program ten ma na celu poprawę warunków pracy i ogólnej jakości życia współpracujących producentów kakao w krajach Trzeciego Świata. Teraz możesz uczciwie cieszyć się najsmaczniejszą czekoladą!

Wszystkie prezenty świąteczne >

Zaskocz kogoś z pyszną bombką z własnym zdjęciem i tekstem!

Szukasz śmiechu i smacznego prezentu? Zaskocz kogoś z osobistą czekoladową kulką świąteczną, wykonaną z prawdziwej czekolady Callebaut! Wykonane z ulubionym zdjęciem, logo lub tekstem. To na pewno będzie najsmaczniejszym darem dekoracji choinki!

Spersonalizuj czekoladową kulkę świąteczną, jak chcesz ze swoim własnym zdjęciem, logo lub tekstem. Skorzystaj z naszego łatwego w obsłudze edytora zdjęć, aby projekt był jeszcze bardziej wyjątkowy, a wybór różnych fajnych ramek do wyboru. Twoje zdjęcie, logo lub tekst zostaną wydrukowane na białej czekoladzie i umieszczone na przedniej stronie piłki świątecznej. Resztę wykonano z tradycyjnej belgijskiej czekolady Callebaut. Niepowtarzalny prezent, aby cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi!

Błyskawiczna wycena na a Czekolada Christmas Ball ?

Chcesz zamówić większą ilość prezentów? Bądź w kontakcie i otrzymaj natychmiastową wycenę. Jesteśmy gotowi w dni robocze od 8:30 do 17:30.

616 781 065 (język angielski)

Pasuje do każdej polityki prezentów biznesowych
Prezenty są tworzone i wysyłane tego samego dnia
Ponad 1200 różnych prezentów
Bez minimalnej liczby zamówień

Czy wolisz otrzymywać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej?